Life Fitness Podložka pod fitness zariadenia - malá

Podložky Life Fitness predlžujú životnosť vášho kardio vybavenia a podláh
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 502051001
€99,90 –5 % €94,90
Life Fitness Podložka pod fitness zariadenia - malá
life-fitness-podlozka-pod-fitness-zariadenia-mala
€99,90 –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Podložky Life Fitness predlžujú životnosť vášho kardio vybavenia a podláh. Sú navrhnuté tak, aby zvyšovali stabilitu cvičenia a zlepšovali využitie všetkých kardio zariadení Life Fitness.

Šetrite podlahu

Nenechajte ju poškodiť dlhodobým používaním zariadenia. Či už na koberci alebo na tvrdej podlahe - naše rohože udržia všetko.

Lepšia kontrola

Tieto univerzálne rohože sú robustnejšie a odolnejšie ako iné rohože. Tkanie ôk a protišmykové zóny poskytujú cvičencom väčšiu kontrolu a stabilitu. Ošetrenie okrajov tiež obmedzuje nárazy alebo prevrátenie vonkajších oblastí, takže váš tréning je jediná vec, na ktorú sa musíte sústrediť.

Dotvorte vzhľad stroja

Podložky Life Fitness sú navrhnuté tak, aby dotvárali vzhľad vášho vybavenia. Estetické vzory sa budú hodiť ku každému kardio vybaveniu Life Fitness.

Vhodné ku zariadeniam:

Môže byť používaná pod stacionárne bicykle

Dodatočné parametre

Kategória: Podložky na cvičenie
Hmotnosť: 1.5 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Life Fitness
Doplňujúce info: kvalitná tlmiaca podložka pod bežecký pás alebo iné zariadenie
Rozmery (dxšxv): 203 x 91 x 0.89 cm
Hrúbka: 0,89

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doprajte si tie najlepšie posilňovacie stroje a fitness zariadenia od Life Fitness. Zariaďovanie komerčných fitness centier, športových klubov, hotelov, rezidenčných fitiek a domácich fitness je s touto značkou hračka. Pretože Life Fitness je globálnou jednotkou a má najväčšie portfólio zariadení na svete zahŕňajúce značky Life Fitness, Hammer Strength, Indoor Cycling (ICG) a Cybex.

Life Fitness je synonymom úspešného vývoja doposiaľ najlepších komerčných zariadení do fitness centier a môže byť aj súčasťou vašej domácnosti. Ak hľadáte stroje na cvičenie na doma, Life Fitness je skvelou voľbou.

 

Life Fitness stroje = synonymum kvality a dlhej životnosti

Značka Life Fitness je synonymom najvyššej kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Life Fitness ponúka najširšie spektrum strojov – viac než 400 typov, čo umožňuje vybaviť fitness centrum – či už komerčné alebo domáce – presne na mieru používateľov.

Kľúčovým segmentom značky je práve zariaďovanie a vypracovanie projektov pre fitness centrá, kluby, wellness, športové kluby, školy, univerzity a vojenské výcvikové strediská.


Hammer Strength

Stroje HAMMER STRENGTH patria k najobľúbenejším zariadeniam od Life Fitness. FIT PLUS výhradným zastúpením Life Fitness a všetkých jeho značiek pre Slovenskú republiku.

Oficiálna B2B webstránka pre prevádzkovateľov komerčných fitness centier, hotelov, rezidenčných fitiek a ďalších športovísk je Oficiálny web Life Fitness 

 

Life Fitness: Keď chcete byť fit

Ak si chcete nechať postaviť prémiové fitness od podlahy po top zariadenia a systémy, tak nás neváhajte kontaktovať cez našu B2B webstránku https://www.lifefitness.sk/domace-fitness-snov alebo cez tieto kontakty:

► mob.: +421 903 512 828  
► e-mail: info@lifefitness.sk