Life Fitness Kettlebell, pogumovaný 28kg

Prémiový kettlebell s odolným gumovým poťahom a hladkou chrómovou rukoväťou pre vynikajúci pohyb v dlani. Od tréningu v malých skupinách až po individuálne tréningy, tento kettlebell je vynikajúci pri zvyšovaní rozmanitosti a odolnosti tela.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 4050836
€299
Life Fitness Kettlebell, pogumovaný 28kg

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Life Fitness Kettlebell, pogumovaný 28kg

Prémiový kettlebell s odolným gumovým poťahom a hladkou chrómovou rukoväťou pre vynikajúci pohyb v dlani. Od tréningu v malých skupinách až po individuálne tréningy, tento kettlebell je vynikajúci pri zvyšovaní rozmanitosti a odolnosti tela

Je vyrobený z vysokokvalitnej gumy chemicky spojenej s kovovou liatinou, s rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele a veľkými, vlisovanými značkami hmotnosti, ktoré slúžia na jednoduchú identifikáciu.

Predáva sa po kusoch.

Hmotnosť kettlebellu : 28 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kettlebelly
Hmotnosť: 12 kg
Značka: Life Fitness
Materiál: Kov + guma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doprajte si tie najlepšie posilňovacie stroje a fitness zariadenia od Life Fitness. Zariaďovanie komerčných fitness centier, športových klubov, hotelov, rezidenčných fitiek a domácich fitness je s touto značkou hračka. Pretože Life Fitness je globálnou jednotkou a má najväčšie portfólio zariadení na svete zahŕňajúce značky Life Fitness, Hammer Strength, Indoor Cycling (ICG) a Cybex.

Life Fitness je synonymom úspešného vývoja doposiaľ najlepších komerčných zariadení do fitness centier a môže byť aj súčasťou vašej domácnosti. Ak hľadáte stroje na cvičenie na doma, Life Fitness je skvelou voľbou.

 

Life Fitness stroje = synonymum kvality a dlhej životnosti

Značka Life Fitness je synonymom najvyššej kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Life Fitness ponúka najširšie spektrum strojov – viac než 400 typov, čo umožňuje vybaviť fitness centrum – či už komerčné alebo domáce – presne na mieru používateľov.

Kľúčovým segmentom značky je práve zariaďovanie a vypracovanie projektov pre fitness centrá, kluby, wellness, športové kluby, školy, univerzity a vojenské výcvikové strediská.


Hammer Strength

Stroje HAMMER STRENGTH patria k najobľúbenejším zariadeniam od Life Fitness. FIT PLUS výhradným zastúpením Life Fitness a všetkých jeho značiek pre Slovenskú republiku.

Oficiálna B2B webstránka pre prevádzkovateľov komerčných fitness centier, hotelov, rezidenčných fitiek a ďalších športovísk je Oficiálny web Life Fitness 

 

Life Fitness: Keď chcete byť fit

Ak si chcete nechať postaviť prémiové fitness od podlahy po top zariadenia a systémy, tak nás neváhajte kontaktovať cez našu B2B webstránku https://www.lifefitness.sk/domace-fitness-snov alebo cez tieto kontakty:

► mob.: +421 903 512 828  
► e-mail: info@lifefitness.sk