Kovový kotúč FIT PLUS 5kg PFPBP5K

Kvalitný kovový 5 kg kotúč s priemerom 26 mm pre štandardné osky.
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4040129
€14,50 –31 % €9,90
Kovový kotúč FIT PLUS 5kg PFPBP5K
Kovový kotúč FIT PLUS 5kg PFPBP5K
€14,50 –31 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Kvalitný kovový 5kg kotúč FIT PLUS s priemerom 26 mm pre štandardné osky.

Kotúč s touto hmotnosťou nechýba žiadnemu bodybuilderovi - prikladanie 5 kg je pre ktorékoľvek cviky asi najbežnejším zvyšovaním hmotnosti na každej strane činky.

Od 10 kg otvory pre ľahšiu manipuláciu!

Dodatočné parametre

Kategória: Kovové kotúče
Hmotnosť: 5 kg
Značka: FIT PLUS
Doplňujúce info: Priamo od výrobcu najlepších svetových značiek
Farba: Čierna
Priemer otvoru kotúča: 26

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
FIT PLUS je už s tradíciou viac než 20 rokov na českom a slovenskom trhu zárukou kvality a skúsenosti v projektovaní fitness centier i v predaji výživových a fitness doplnkov. FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNES. Sme obchodná firma ponúkajúca komplexný sortiment fitness tovaru renomovaných svetových i domácich značiek.

"FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNESS®" je ochrannou známkou spoločnosti, registrovanou na úrade priemyselného vlastníctva pod číslom 233688. Sme teda jediná firma na Slovensku, ktorá môže oficiálne používať tento slogan v oblasti športu. Ten nás zároveň vystihuje, pretože sme jedinou sieťou zameranou výhradne na fitness a špecializujeme sa na komplexnú ponuku, ktorú sa snažíme neustále rozširovať podľa najnovších trendov overených zdrojov.

Operujeme veľkoobchodne i maloobchodne v spolupráci s viacerými partnermi v každej časti Slovenska. Pod našou značkou určite spoznáte činky, ktoré sú na slovenskom trhu najpredávanejším "železom" a nachádzajú sa v mnohých fitness centrách aj v domácnostiach. Najobľúbenejším domácim železom sú jednoručné činky na cvičenie a fitkovým zasa olympijské sety činiek. Železo s naším logom je vyrábané spoločnosťou, ktorá dodáva rovnaké produkty , ale s iným logom (napríklad Ivanco), na majstrovstvá sveta vo vzpieraní, olympijské súťaže apod. Osky na cvičenie v domácich a k tomu prislúchajúce kotúče sú štandardných rozmerov, preto môžete naše činky a kotúče kombinovať s oskami obojručnými i jednoručnými.