Harbinger Wrist Wraps Bandáž na zápästie Red Line, camo

Bandáž na zápästie Harbinger s výraznou červenou líniou uprostred z pevnejšieho materiálu, línia POWER, je vynikajúcim doplnkom pre stabilizáciu zápästia.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060995/22121
€15,90 –5 % €14,99
Harbinger Wrist Wraps Bandáž na zápästie Red Line, camo
Harbinger Wrist Wraps Bandáž na zápästie Red Line, camo
€15,90 –5 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Bandáž na zápästie Harbinger s výraznou červenou líniou uprostred z pevnejšieho materiálu, RED LINE - línia POWER, je vynikajúcim doplnkom pre stabilizáciu zápästia.

  • Dĺžka bandáže je až 46 cm
  • Oko bandáže prevleč cez palec a bandáž pevne omotaj okolo zápästia. Koniec zapni suchým zipsom, ktorý je dostatočne dlhý na to aby pasoval aj na hrubšie zápästie
  • Vhodné pre ženy aj mužov
  • Bandáž je ozaj pevná, odskúšaj ju najprv s jemnejším stiahnutím

Ako docieliť, aby vám bandáže na zápästie slúžili čo najdlhšie?

Vzhľadom na vysokú pravdepodobnosť, že vám bude pot stekať po rukách práve na bandáže, môžu byť často prepotené a zašpinené. Nebojte sa bandáže vyprať v rukách vo vlažnej vode a pridať trochu bežného mydla. Je však veľmi dôležité nech bandáže pred ďalším použitím dokonale vyschnú, v izbovej teplote.

Neprať v práčke! Nepoužívať pracie prostriedky, pretože ničia gumy bandáži.

  • Dodávané v páre 

Dodatočné parametre

Kategória: Bandáže na zápästia
Hmotnosť: 0.33 kg
Model: Unisex
Úroveň záťaže: Heavy Lifting
Značka: Harbinger

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke až 6 druhov, fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Všetky fitness rukavice HARBINGER

sú určené na posilňovanie, cvičenie na strojoch, kardio zariadeniach a s činkami. Tieto rukavice nie sú pracovné. Avšak stáva sa, že vybavujeme aj veľké objednávky pre pracovníkov, ktorí si potrebujú chrániť ruky ale vyžadujú aj mieru citlivosti. Fitness doplnky od Harbingeru môžete nájsť aj v dobrých fitness centrách, kde plnia úlohu profesionálnych pomôcok na cvičenie.

 

Najobľúbenejšími pánskymi rukavicami sú rukavice model Harbinger 140 PRO, dámskymi zasa model 149. Najpoužívanejšími trhačkami u nás sú opäť "harbingerácke" trhačky a to klasické bavlnené s výplňou pre ochranu pokožky v okolí zápästia. Výhradným dovozcom značky Harbinger Fitness na Slovensko je spoločnosť FIT PLUS, spol. s r. o.