Harbinger Hrazda do dverí Multi-Gym Pro

Harbinger Multi-Gym je všestranná tréningová hrazda
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 5060963/21313
€49,90
Harbinger Hrazda do dverí Multi-Gym Pro

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Harbinger Multi-Gym Pro všestranná hrazda do dverí

Harbinger Multi-Gym Pro je prenosný systém, ktorý sa používa ako hrazda do dverí. Taktiež je možné ju používať aj na brušáky a dipy. 
Multi-Gym Pro sa zameriava na svaly horných končatín, hrudníka, stredu tela a chrbát pomocou tréningov, ktoré zabezpečia maximálne zapojenie svalov. 

Vyznačuje sa polstrovanými rukoväťami, ktoré umožňujú 4 polohy uchopenia na vykonávanie normálneho úchopu, úzkeho, širokého a kladivového úchopu. 
Hrazdu možno umiestniť na podlahu a využiť ju na cvičenie brušákov a dipov. 

Multi-Gym Pro má tiež patentovaný chránič zárubne pomocou jedinečného plochého dizajnu s hrubými penovými podložkami, ktoré pomáhajú chrániť zárubňu. Hrazda sa ľahko inštaluje bez potreby vŕtania a bezpečne sa hodí na zárubne široké 68 - 83 cm a hlboké až 15 cm. 

Nosnosť je 130 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Rebriny, hrazdy, bradlá
Hmotnosť: 2.8 kg
Model: Unisex
Úroveň záťaže: Fitness
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Harbinger
Nosnosť: 130
Rozmery (dxšxv): 96,5 x 38,1 x 35,5 cm
Položka bola vypredaná…
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke až 6 druhov, fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Všetky fitness rukavice HARBINGER

sú určené na posilňovanie, cvičenie na strojoch, kardio zariadeniach a s činkami. Tieto rukavice nie sú pracovné. Avšak stáva sa, že vybavujeme aj veľké objednávky pre pracovníkov, ktorí si potrebujú chrániť ruky ale vyžadujú aj mieru citlivosti. Fitness doplnky od Harbingeru môžete nájsť aj v dobrých fitness centrách, kde plnia úlohu profesionálnych pomôcok na cvičenie.

 

Najobľúbenejšími pánskymi rukavicami sú rukavice model Harbinger 140 PRO, dámskymi zasa model 149. Najpoužívanejšími trhačkami u nás sú opäť "harbingerácke" trhačky a to klasické bavlnené s výplňou pre ochranu pokožky v okolí zápästia. Výhradným dovozcom značky Harbinger Fitness na Slovensko je spoločnosť FIT PLUS, spol. s r. o.