Harbinger AB Carver Pro

Posilňovač brucha najnovšej generácie!
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5060932/21312
€49,90
Harbinger AB Carver Pro

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

AB Carver Pro s patentovaným dizajnom, ktorý zlepšuje efektivitu cvikov na brucho a pomáha zapájať a posilňovať svaly na chrbte, hrudníku, rukách aj jadre

Na rozdiel od tradičných ab kolies, Ab Carver Pro využíva unikátny pružinový mechanizmus z uhlíkovej ocele, ktorý používateľom poskytuje odpor pri vyklápaní a asistenciu pri rolovaní, čím dôkladnejšie zapája svaly.

  • Ultra široký valec so vstavaným odporom a ergonomickými rukoväťami, ktoré pomáhajú maximalizovať výsledky cvikov na rolovanie brucha
  • Vnútorný kinetický motor využíva pružinu z uhlíkovej ocele na zaistenie odporu a zosilnenie tréningu brucha a paží
  • Obsahuje penové chrániče kolien s vysokou hustotou pre vynikajúce pohodlie

Zatiaľ čo väčšina brušných valcov má ploché kolieska, ktoré umožňujú len rolovanie priamo von a späť, Ab Carver Pro má široké guľové koliesko, ktoré pomáha používateľom zapojiť všetky brušné svaly, vrátane šikmých, otáčaním doprava a doľava. To pomáha posilniť hlboké svaly, ktoré stabilizujú panvu a chrbticu. Ab Carver Pro má tiež polstrované, šikmé, ergonomické rukoväte, ktoré maximalizujú zapojenie svalov paží a zároveň zostávajú pohodlné a stabilné. 

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovanie brucha - Sixpack, alebo pevné brucho?
Model: Unisex
Úroveň záťaže: Fitness
Značka: Harbinger
Rozmery (dxšxv): 23 x 22 x 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke až 6 druhov, fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Všetky fitness rukavice HARBINGER

sú určené na posilňovanie, cvičenie na strojoch, kardio zariadeniach a s činkami. Tieto rukavice nie sú pracovné. Avšak stáva sa, že vybavujeme aj veľké objednávky pre pracovníkov, ktorí si potrebujú chrániť ruky ale vyžadujú aj mieru citlivosti. Fitness doplnky od Harbingeru môžete nájsť aj v dobrých fitness centrách, kde plnia úlohu profesionálnych pomôcok na cvičenie.

 

Najobľúbenejšími pánskymi rukavicami sú rukavice model Harbinger 140 PRO, dámskymi zasa model 149. Najpoužívanejšími trhačkami u nás sú opäť "harbingerácke" trhačky a to klasické bavlnené s výplňou pre ochranu pokožky v okolí zápästia. Výhradným dovozcom značky Harbinger Fitness na Slovensko je spoločnosť FIT PLUS, spol. s r. o.