Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO

Toto balenie je cielené na posilnenie brucha a prsných svalov

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: B2H0930
€94,80 –25 % €71,10
Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO
Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO
€94,80 –25 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

AB Carver Pro s patentovaným dizajnom, ktorý zlepšuje efektivitu cvikov na brucho a pomáha zapájať a posilňovať svaly na chrbte, hrudníku, rukách aj jadre

Na rozdiel od tradičných ab kolies, Ab Carver Pro využíva unikátny pružinový mechanizmus z uhlíkovej ocele, ktorý používateľom poskytuje odpor pri vyklápaní a asistenciu pri rolovaní, čím dôkladnejšie zapája svaly.

  • Ultra široký valec so vstavaným odporom a ergonomickými rukoväťami, ktoré pomáhajú maximalizovať výsledky cvikov na rolovanie brucha
  • Vnútorný kinetický motor využíva pružinu z uhlíkovej ocele na zaistenie odporu a zosilnenie tréningu brucha a paží
  • Obsahuje penové chrániče kolien s vysokou hustotou pre vynikajúce pohodlie

Harbinger Push Up Pro

Stojany na kľuky Harbinger Push Up Pro, vyvinuté US Navy SEAL znižujú tlak na ruky a zápästia a efektívne aktivujú svaly prostredníctvom ergonomického dizajnu, zvyšujú pevnosť v rukách, ramenách, hrudníku, chrbte a hrudi. Je vhodná pre všetky úrovne fitness, ako pre začiatočníkov, tak aj pre expertov.

Prednosti:

  • Znižuje namáhanie kĺbov a zapája viac svalov, čím zabezpečuje dokonalý posun tela nahor.
  • Ergonomický dizajn aktivuje viac svalov a zvyšuje silu.
  • Pohodlné gumové držadlá a protišmyková základňa zaisťujú stabilitu počas tréningu.
  • Obsahuje dve otočné rukoväte.

Harbinger – svetová jednotka

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke nájdete tiež fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovanie brucha - Sixpack, alebo pevné brucho?
Hmotnosť: 2.7 kg
Model: Unisex
Úroveň záťaže: Lifting
Značka: Harbinger

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Harbinger fitness doplnky na cvičenie - to je svetová jednotka! Harbinger vám ponúka 100% garanciu kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, opasky na cvičenie. V ponuke až 6 druhov, fitlopty, expandre, balančné náčinie, opasky kožené aj nylonové na suchý zips, stojany na kliky, pomôcky pre drepy, boxovacie rukavice aj závažia.

Všetky fitness rukavice HARBINGER

sú určené na posilňovanie, cvičenie na strojoch, kardio zariadeniach a s činkami. Tieto rukavice nie sú pracovné. Avšak stáva sa, že vybavujeme aj veľké objednávky pre pracovníkov, ktorí si potrebujú chrániť ruky ale vyžadujú aj mieru citlivosti. Fitness doplnky od Harbingeru môžete nájsť aj v dobrých fitness centrách, kde plnia úlohu profesionálnych pomôcok na cvičenie.

 

Najobľúbenejšími pánskymi rukavicami sú rukavice model Harbinger 140 PRO, dámskymi zasa model 149. Najpoužívanejšími trhačkami u nás sú opäť "harbingerácke" trhačky a to klasické bavlnené s výplňou pre ochranu pokožky v okolí zápästia. Výhradným dovozcom značky Harbinger Fitness na Slovensko je spoločnosť FIT PLUS, spol. s r. o.