Eliptický trenažér NordicTrack Commercial 14.9

Najvyššia trieda eliptických trenažérov značky NordicTrack !
Dostupnosť Na sklade (dodanie do 3-7 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 3030419/NTEL71420-INT
€2 285 –12 % €1 999
Eliptický trenažér NordicTrack Commercial 14.9
elipticky-trenazer-nordictrack-commercial-14-9
€2 285 –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

NordicTrack 14.9 patrí k najvyšším modelom známeho amerického výrobcu fitness strojov. 

Jedná sa o masívny crosstrenažér so zotrvačníkom v prednej časti stroja a rámovou konštrukciou s reálnou nosnosťou do 135 kg. Oproti klasickým crossom so zotrvačníkom v prednej časti je značne úspornejší na priestor a s rovnakými benefitmi, ako je dlhý krok 51 cm s rozostupom a pod. V prednej časti stroja sú transportné kolieska a zadné madlo pre transport a ľahšiu manipuláciu. MP3 pripojenie so zabudovanými reproduktormi je súčasťou ponuky. Trenažér má 28 kg ťažký zotrvačníkový systém pre plynulý chod tréningu a magnetický brzdný systém SMR Silent Magnetic. Možnosť nastavenia sklonu jazdy do 20°.

Tréningový počítač 

 • NordicTrack 14.9 disponuje 10" SMART HD farebným dotykovým displejom zobrazujúcim všetky dôležité hodnoty ako čas, vzdialenosť, rýchlosť, tepovú frekvenciu, Watty a RPM otáčky. Z programovej ponuky ponúka dokopy 35 prednastavených programov pre zvyšovanie kondície, spaľovanie kalórie a pod. 
 • Tepovú frekvenciu je možné merať buď dotykovými snímačmi v madlách stroja, prípadne vďaka integrovanému prijímaču cez Bluetooth hrudným pásom. Pás nie je súčasťou ponuky, ale môžete ho u nás dokúpiť 
 • Súčasťou je aj MP3 a zabudované reproduktory pre počúvanie obľúbenej hudby pri tréningu 
 • Vyobrazený tablet nie je súčasťou balenia 

Nordictrack 14.9 pc fitplus.sk.jpg

iFit 

 • Model  NordicTrack  14.9 ponúka aj pripojenie k tréningovej aplikácií  iFit, ku ktorej si u nás môžete dokúpiť licenciu. Táto aplikácia je najprepracovanejšom tréningovým sprievodcom, jej súčasťou je okrem tréningového denníka a desiatok reálnych tréningových videí s tými najlepšími trénermi aj možnosť nastavenia trás na GOOGLE MAPS 
 • Široké možnosti využitia tréningových máp, programov s profesionálnymi trénermi, motivačných videí, ale aj stravovacími tipmi! 
 • Vďaka tejto aplikácii môžete bez problémov súťažiť napríklad aj s Vašimi priateľmi, ktorí využívajú iFit aplikáciu 

ifit applikácia fitplus.sk.png

Nastaviteľný krok a sklon

 • Tento model má možnosť elektronicky nastaviteľného sklonu jazdy do 20° s tým, že nastavenie konkrétneho stupňa môžete navoliť priamo na displeji cez tzv. One-touch klávesy. Tieto klávesy Vám umožňujú rýchlo jedným stlačením navoliť sklon, ktorý Vám vyhovuje. To isté samozrejme platí aj pre nastavenie odporu, ktorý ponúka 28 úrovní !
 • Vďaka nastaveniu sklonu sa mení aj dĺžka kroku v rozsahu 45-51 cm a aj jeho výška 
 • Zmenou uhla pojazdu docielite väčšej variability tréningu a zapojíte viac svalových skupín z rôznych polôh. Pre stehná a zadok je najúčinnejšia poloha s maximálnym sklonom 
 • Eliptický trenažér ponúka aj integrovaný ventilátor pre osvieženie pri tréningu. Na rozdiel od behu vonku vás totiž pri behu na trenažéri neofukuje prirodzene prúdiaci vzduch, ventilátor teda iste oceníte nielen v letných dňoch, ale aj pri izbovej teplote 

ventilátor fitplus.sk.jpg

Tréning na crosstrenažéri - posilňované partie a vplyv na zdravie 

Tréningom na crossovom trenažéri sa s výnimkou brucha precvičujú všetky svalové skupiny, a to príjemným a nenásilným spôsobom, pri ktorom nie sú zaťažované kolená (sú eliminované takzvané mŕtve body). Unikátny systém pojazdu nášľapných plôch šetrí kĺby a crosstrenažér sa dá odporučiť tiež osobám s kĺbovými problémami. Cvičenie na eliptickom trenažéri je v kombinácii s pulzovým programom je zároveň výborným nástrojom na spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty. 

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
Hmotnosť: 115 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: NordicTrack
Doplňujúce info: Neobsahuje tablet
Nosnosť: 135
Počet programov: 35
MP3 vstup: Áno
Kompatibilné s iFit Live: Áno
Meranie pulzu: Áno
Hrudný pás: Nie
Rozmery (dxšxv): 178 x 73 x 177 cm
Odpor: 28 levelov
Dĺžka kroku: 45-51 cm
Integrovaný ventilátor: Áno
Použitie: Domáce
Hmotnosť postaveného setu: 115 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich zážitkových fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov. NordicTrack je symbolom pre športovcov a fitness-nadšencov vďaka ktorému sa môžete "pripraviť sa na dobrodružstvo", nech je to, čo je to.

Objavujte svet každý deň s najlepšími iFit trénermi, ktorí vás zavedú do kútov sveta, aké nepoznáte.