Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Najkupovanejší eliptický trenažér strednej domácej triedy.

Môžete otestovať v našej predajni.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 3030406/NTEVEL69818
€1 359 –22 % €1 058
Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5
elipticky-trenazer--nordictrack-c-5-5
Akcia
€1 359 –22 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Eliptický trenažér NordicTrack C 5.5

Eliptický trenažér NORDICTRACK C5.5 so zotrvačníkom v prednej časti stroja ponúka zákazníkom kombináciu kvalitnej mechaniky a ergonómie rámu s nosnosťou do 125 kg.
Disponuje komfortne dlhým krokom s dĺžkou 51 cm a rozostupom nášľapov 5 cm. Vďaka optimálnej ergonómii je zaručený pohodlný a správny pohyb ako drobným, tak vyšším postavám. Stabilná a masívna konštrukcia spolu s kvalitnými komponentami predlžuje životnosť stroja aj pri využití ťažšími osobami a predurčuje model pre pravidelný športový tréning. Vďaka kalibrovanému systému zotrvačníka o celkovej hmotnosti 21 kg a modernej magnetickej brzde má NORDICTRACK C5.5 komfortný, plynulý a úplne tichý chod aj pri väčších záťažiach. Tento model je kompletne na ložiskách, v mieste napojenia pedálov na zotrvačník je kývne uloženie ložiska pre minimálnu poruchovosť, známe z drahých strojov.

Trenažér NORDICTRACK C5.5 má elektronicky ovládanú magnetickú brzdu, záťaž sa nastavuje elektronicky v rozsahu 1-20. Nastaviteľný sklon možno manuálne regulovať v 5tich pozíciách. Oproti klasickým eliptickým trenažérom so zotrvačníkom v prednej časti má značne menšie nároky na priestor, výhodou je dĺžka kroku a rozostup.
Ďalej ponúka prehľadný a ľahko ovládateľný počítač s multifunkčným farebným podsvieteným 5 "LCD displejom a držiakom na tablet, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty ako je čas, aktuálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a hodnota tepovej frekvencie (pomocou dlaňových snímačov, či hrudného BLUETOOTH pásu).
Trenažéry značky NORDICTRACK možno pripojiť cez systém BLUETOOTH k tabletu a využívať tak tréningovú aplikáciu iFit, ktorá vám umožní využívať úplne nových možnosti a zábavy v oblasti domáceho tréningu! Tablet nie je súčasťou dodávky !

Výhody NordicTrack C 5.5

  • Optimálna ergonómia - pri konštrukcii stroja sa dbalo na optimálnu ergonómiu pohybu pre drobnejšie i vyššie postavy. Plynulý a tichý chod plynulý a komfortný chod stroja- vďaka 21 kg systému zotrvačníka v prednej časti. Dostatočný rozsah záťaže - možnosť elektronicky nastaviteľnej záťaže pre začiatočníkov, taktiež pre športovo zameraného jedinca. Kvalitné mechanické spracovanie - robustná rámová konštrukcia, osadenie priemyselnými ložiskami vo všetkých pohyblivých častiach stroja a kvalitné komponenty zaručujú dlhodobo bezproblémové užívanie stroja. Možnosť prepojenia s tréningovou aplikáciou iFit cez tablet .Možnosť nastavenia sklonu - tento model ponúka manuálne nastavenie sklonu v troch pozíciách (0-10-20 stupňov). Nastavenie dĺžky kroku - vďaka nastaveniu manuálneho sklonu trenažéra v 5tich pozíciách sa vám automaticky zmení dĺžka kroku v rozmedzí 45-51 cm. Možnosť pripojenia MP3 a zabudované reproduktory pre počúvanie hudby.

PROGRAMOVÁ PONUKA NordicTrack C 5.5

Prehľadný tréningový počítač s podsvieteným displejom a držiakom na tablet. 20 programov celkom, prednastavené programy pre zvyšovanie kondície a spaľovanie kalórií .Možnosť pripojenia tréningovej aplikácie iFit pre rozšírenie vašej programovej ponuky prostredníctvom vášho tabletu! Merané údaje sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, spotreba (Kcal), pulz a pod., vrátane zobrazenia záťaže na displeji stroja. Meranie tepu je cez hand pulse (dotykový snímač), či hrudný BLUETOOTH pás, ktorý nie je súčasťou ponuky, ale môžete ho u nás dokúpiť. Tablet nie je súčasťou dodávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
Hmotnosť: 93 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: NordicTrack
Nosnosť: 125
Počet programov: 22
MP3 vstup: Áno
Kompatibilné s iFit Live: Áno
Meranie pulzu: Áno
Hrudný pás: Nie
Rozmery (dxšxv): 180 x 65 x 179 cm
Odpor: 20 levelov
Dĺžka kroku: 45 - 50 cm
Váha zotrvačníka: 7
Integrovaný ventilátor: Nie
Použitie: Domáce

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich zážitkových fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov. NordicTrack je symbolom pre športovcov a fitness-nadšencov vďaka ktorému sa môžete "pripraviť sa na dobrodružstvo", nech je to, čo je to.

Objavujte svet každý deň s najlepšími iFit trénermi, ktorí vás zavedú do kútov sveta, aké nepoznáte.