Máj lásky čas. Zaľúb sa do toho najlepšieho zo sveta fitness.

MAMA - Mysli na ňu a hlavne nezabudni!

Najvzácnejšia žena tvojho života si zaslúži to najlepšie. Deň, keď mnohí z nás obdarujú svoju mamu milým darčekom. Niekto pozve maminu na kávu a príjemný koláčik. Iný zase na prechádzku a niekto sa rozhodne jej uvariť obed či upiecť koláč. Vitamíny, kolagén, zdravé potraviny alebo športové oblečenie? Poteš mamu tým, čo má najradšej. 

Mama a krása - nech zažiari

Aby ju netrápili vrásky, mala pevné lesklé vlasy, aby ju neboleli kĺby, kosti či aby mala zdravé nechty. V tom pomôže kolagén a viacero zložiek ako kyselina hyaluronová, minerály ako zinok a horčík, mastné kyseliny a vitamíny.

Mama a pohyb každý deň

Zdravá a aktívna mama je to najlepšie čo môžeš mať. Mamina, ktorá ťa ohúri nielen vitálnosťou a svižnosťou ale pri každej návšteve aj tvojím obľúbeným jedlom, či inými radosťami. Jej úsmev je však tým, čo máš najradšej. Podpor jej vitálnosť a pohyb.

                                                                                                                                                                                                                              

Mama a imunita - čo je dôležitejšie ako zdravie?

Na deň matiek ju môžeš potešiť nielen láskavým slovom, kvetmi a pozornosťou, ale aj niečím, čo podporí jej imunitu. Špeciálne produkty, ktoré určite využije sú:

Mama a jej svaly

U mám, hlavne starších je častý nedostatok svalovej hmoty, ktoré spevňujú chrbticu. Môže podporiť spevnenie svalov, za prvé: prijímaním viac proteínov, za druhé: spevňovaním svalov, napríklad odporovými gumami. Pevnejšie svaly majú nespočetne veľa výhod u mladých aj starých.

Mladá mamička - aby mala lepší deň.

Ešte jej nebehajú malí nezbedníci po dome, ale už má prvé skúsenosti s rodičovstvom za sebou. Čo potrebuje? Viac energie, viac času pre seba a niekedy len tak vypnúť. Alebo si dopriať niečo pekné, nové na seba. 

Stará mama a jej láskavé ruky

Rozdiely vo vitalite u starej mamy vnímame najviac. Dopraj jej prírodné látky, ktoré zlepšia jej pocity pohodlia. Ak užíva lieky, hodí sa jej produkt prečisťujúci pečeň. Ak trpí pocitmi únavy, pomôže jej prírodný adaptogén ako ženšeň alebo ashwaganda. Ak potrebuje pohyb a je v rekonvalescencii, alebo po operácii, dopraj jej napríklad bicykel s opierkou, či eliptický trenažér.

Pohyb je jedným z kľúčových faktorov udržiavania zdravia našich mám. Ak nemajú záhradku, alebo hobby v pohybe, dopraj jej aspoň pohyb doma, pri sledovaní TV.

Hlavné je nezabudúť! Deň matiek je raz v roku, každá jedna sa pozornosti poteší.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky