Body Solid Weighted Vest BSTWV40 18kg, nastaviteľná záťažová vesta

Prémiové tkaniny zaručujú pohodlné nosenie, zatiaľ čo závažia vreca s pieskom poskytujú flexibilnú možnosť hmotnosti, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu telu.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5010940/BSTWV40
€159
Body Solid Weighted Vest BSTWV40 18kg, nastaviteľná záťažová vesta

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Weighted Vest BSTWV40 18kg, nastaviteľná záťažová vesta

Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň s prémiovými záťažovými vestami Body-Solid.

Záťažové vesty Body Solid sú špeciálne navrhnuté tak, aby odolali tým najnáročnejším tréningom, a majú odolné prešívanie, ktoré zaisťuje dlhodobé používanie. Sú plne nastaviteľné a umožňujú vám prispôsobiť hmotnosť a odpor. Prispôsobenie vesty je jednoduché a ľahké – pridajte alebo odstráňte vrecúška s pieskom z vreciek vo veste, aby ste dosiahli presne taký tréning, aký si prajete.

Prémiové tkaniny zaručujú pohodlné nosenie, zatiaľ čo závažia vreca s pieskom poskytujú flexibilnú možnosť hmotnosti, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu telu.

Dva nastaviteľné popruhy sú širšie ako štandardné závažia a sú vybavené odolným suchým zipsom, ktorý znižuje pohyb vesty počas tréningu a umožňuje správne umiestnenie závažia, výsledkom čoho je optimálne ťažisko bez obmedzenia akéhokoľvek druhu pohybu.

Body-Solid BSTWVP20 20 lb záťažová vesta a BSTWVP40 40 librová záťažová vesta sú ideálne pre množstvo trhov a fitness cieľov od športového výkonnostného tréningu, cross/funkčného tréningu, rehabilitácie a ďalších.

Vesta s hmotnosťou do 18kg (40 libier)

Táto vesta so záťažou od Body Solid je taká dobrá, ako sa len dá, ak vám stačí 18 kg záťaže. Vďaka 10 vreckám vpredu a ďalším 10 vzadu, ktoré vám umožnia pridať záťažové vrecia s pieskom, je to dobre vyvážená a dobre vyrobená vesta. Popruhy na suchý zips sú bezpečné a účinne držia rovnomerne rozloženú hmotnosť a zároveň ponúkajú univerzálne riešenie.

Rozsah pohybu pri používaní vesty Body Solid je veľmi málo obmedzený a záťaž je prirodzene súčasťou vášho tela vďaka dokonalému ťažisku, ktoré vám táto vesta poskytuje.

V prednej časti sú háčiky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré umožňujú pripevnenie káblov, vďaka čomu je táto vesta ideálna na tréning odporu, ako aj na beh, cyklistiku a CrossFit.

Zistili sme, že ide o mimoriadne pohodlnú a schopnú vestu a jediné, čo sme si želali, bolo, aby mohla ponúknuť až 30 kg záťaž.

Dodatočné parametre

Kategória: Záťažové vesty
Hmotnosť: 18 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.