Body Solid Selectorized Home Gym G3S, posilňovacia veža

Posilňovacia veža Body-Solid G3S s tradičným viac úchopovým systémom zaisťuje hlboké a efektívne posilňovanie svalov hrudníka, bokov a ramien.
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440022/G3S
€1 895 –18 % €1 550
Body Solid Selectorized Home Gym G3S, posilňovacia veža
body-solid-selectorized-home-gym-g3s--posilnovacia-veza
Akcia
€1 895 –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Technický popis:

 • Tradičná nastaviteľná oska s držadlami s viac pozíciami je navrhnutá pre maximálny vývoj hrudných svalov, chrbta a tricepsov.
 • Jedinečné cvičenia zahŕňajú hypertenziu chrbta, ramien a hrudníka podporenú strednou časťou tela.
 • Vo všetkých kĺbových spojoch sú bronzové puzdrá, ktoré sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou.
 • Dodáva sa s 73 kg závažím, možno dokúpiť závažie 95 kg.
 • Presnú polohu pri posilňovaní nôh zaisťuje SmoothGlide Bearing System s biomechanicky presným orientačným bodom.
 • DuraFirm vypchávky s bedrovou oporou chrbtice poskytujú jedinečný komfort a zabraňujú napätiu v spodnej časti chrbta.
 • Jednoduché použitie, skladné prevedenie no-cable-change vzhľad.
 • Konštrukcia z veľmi kvalitnej ocele, ktorá zaručuje vysokú tuhosť.
 • Oceľové lanko vydrží záťaž až 1000 kg, prevedenie oceľových lán s nylonovým krytom.
 • Kladky s veľkosťou 12 cm sú vyrobené z odolného sklolaminátu a v kombinácii so zatavenými guľôčkovými ložiskami zaručia vysokú životnosť - je možné voliteľne nahradiť hliníkovými kladkami.
 • Lak je vysoko odolný proti oderu.
 • Obsahuje širokú tyč, rovnú tyč, pásy na členky, pásy na tricepsy, Total Body Workout DVD, tabuľku k cvičeniu, fľašu na pitie a držiak na uterák.
 • Kategória SC - vhodné pre domáce, klubové a hotelové posilňovne.
 • Rozmery po zostavení: V 213 cm x S 119 cm x H 203 cm (bez voliteľného príslušenstva)
 • Rozmery po zostavení: 203 cm x 119 cm x 213 cm
 • Rozmery potrebné pre cvičenie: 215 cm X 119 cm X 213 cm

Posilňovacia veža Body-Solid G3S v základnej zostave obsahuje:

 • spodnú kladku na veslovanie
 • hornú kladku
 • posilňovacie popruhy na skracovačky
 • popruhy na členky
 • cvičebné DVD
 • schému cvikov
 • fľašu na vodu

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
Hmotnosť: 130 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.