Body Solid Premium Functional Training Center GFT100 protismerné kladky

Kladková posilňovacia stanica Body-Solid GFT100 je všestranný, spoľahlivý a priestorovo úsporný funkčný silový stroj pre domáce a klubové posilňovne a fitnes.
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440063/GFT100
€2 999 –20 % €2 385
Body Solid Premium Functional Training Center GFT100 protismerné kladky
body-solid-premium-functional-training-center-gft100--posilnovacia-stanica
Akcia Tip
€2 999 –20 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Premium Functional Training Center GFT100 - protismerné kladky

Funkčný trenažér GFT100 je skonštruovaný s dvoma 160-librovými záťažami a je možné ho rozšíriť na dve 210-librové alebo dve 310-librové záťaže. Voliteľné kryty záťažových zásobníkov vyzerajú skvele a poskytujú ďalšiu vrstvu bezpečnosti.

Konštrukcia s dvoma zásobníkmi závaží poskytuje izolované bočné pohyby a vyvážený tréning. Posilňovač Body-Solid GFT100 má pomer zásobníka a odporu 1:2, čo umožňuje menšie postupné úpravy záťaže a úžasný rozsah pohybu. Vykonávajte nadhody, výpady, drepy, hojdačky, zhyby, extenzie, tlaky, drepy a mnoho ďalšieho. Pridajte voliteľnú lavičku Body-Solid alebo stabilizačnú loptu pre ešte väčšiu rozmanitosť tréningu.

Funkčný trenažér GFT100, vyrobený z vysokopevnostnej 11-kolesovej ocele s rozmermi 2" x 3" a s čiernou práškovou povrchovou úpravou, dokonale zapadne do každého moderného tréningového priestoru a je vyrobený tak, aby vydržal. Najlepšie zo všetkého je, že GFT100 využíva priestorovo úspornú konštrukciu, ktorá maximalizuje každý centimeter podlahovej plochy.

Plne nastaviteľné, otočné kladky ponúkajú úplnú voľnosť pri cvičení; a dodané nástavce (hliníkové strmene, tricepsové lano, pás na bradu a dip a dvojitá otočná tyč) poskytnú používateľom takmer neobmedzený počet možností cvičenia. Pomocou priloženého stojana na príslušenstvo môžete uložiť každý z týchto prvkov a udržiavať tréningové priestory čisté a usporiadané.

Integrovaná bradlová tyč ponúka ďalšiu všestrannosť funkčného trenažéra Body-Solid GFT100, ktorá používateľom umožňuje vykonávať bradlá, príťahy, zdvihy nôh a ďalšie činnosti.

Dva 160 librové zásobníky (s možnosťou rozšírenia na dva 210 librové alebo dva 310 librové zásobníky)

Pomer odolnosti proti záťaži 1:2

Oceľová konštrukcia s rozmermi 2" x 3" a hrúbkou 11 mm

Dve plne nastaviteľné otočné kladky

Integrovaná bradlá

Priestorovo úsporný dizajn

Rozmery: 45,1 "D x 64 "Š x 83 "V

Hmotnosť výrobku: 632,5 libier. (287 kg)

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
Hmotnosť: 287 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Dve plne nastaviteľné otočné kladky Integrovaná bradlá Priestorovo úsporný dizajn
Rozmery (dxšxv): 45,1 "D x 64 "Š x 83 "V
Hmotnosť závaží: 2x 75
Materiál: Oceľová konštrukcia s rozmermi 2" x 3" a hrúbkou 11 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.