Body Solid Polohovateľná lavička SFID425 Full Comercial

Komfortná polohovateľná lavička určená na precvičenie hornej časti tela.

Môžete otestovať v našej predajni.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 3010729/SFID425
€735 –19 % €593
Body Solid Polohovateľná lavička SFID425 Full Comercial
body-solid-polohovatelna-lavicka-sfid425-full-comercial
Akcia
€735 –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Polohovateľná lavička SFID425 Full Comercial

Plne komerčná nastaviteľná lavica - SFID425 od spoločnosti Body-Solid je plne komerčná nastaviteľná posilňovacia lavica, ktorá umožňuje rovný, šikmý a klesajúci uhol pre silový tréning a tréning stredu tela.

Vychádzajúc z rovnakej mechaniky rámu a konštrukcie populárnej lavičky SFID325 od spoločnosti Body-Solid, univerzálnejšia nastaviteľná lavička SFID425 pridáva širšie sedadlo a pevné uchytenie nôh, ktoré potom umožňuje používateľovi zablokovať nohy na mieste pre niekoľko silových cvikov a funkčných tréningových pohybov vrátane tlaku na lavičke dolu hlavou, tlaku s činkami a rozpažovanie dolu hlavou, brušných skracovačiek, šikmých skrížení, sedov s hodom lopty a ďalších.

Lavička SFID425 funguje skvele ako samostatná lavička s plochým sklonom a klesaním na tréning s činkami. Alebo použite prednú transportnú rukoväť a nadrozmerné kolieska na zadnej strane lavičky a presuňte lavičku pod silový stroj, stojan na drepy alebo silovú klietku na tlaky s činkami.

Hrubé, odolné opierky chrbta a sedadla sa otáčajú na utesnených ložiskách, čím zabezpečujú neprekonateľnú odolnosť a kvalitu. Podložku sedadla možno nastaviť do roviny, 10 a 18 stupňov. Podložka lavičky ponúka sedem samostatných nastavení vrátane nastavenia v rovine, 15, 30, 45, 60 a 80 stupňov, ako aj poklesu o -18 stupňov. Vďaka svojej nosnosti 1000 libier je lavica SFID425 pevná ako skala a vhodná na seriózny silový tréning a powerlifting doma alebo na použitie v garážových telocvičniach, školských posilňovniach, kluboch platiacich poplatky alebo v iných tréningových zariadeniach.

 

Vlastnosti a špecifikácie Body Solid Polohovateľná lavička SFID425:

 • Plne komerčné využitie
 • Na použitie s činkami alebo strojmi, stojanmi na drepy a silovými stojanmi
 • Konštrukcia rámu z pevnej priemyselnej ocele s rozmermi 2„ x 3“
 • Nezávislé nastavenie podložky chrbta a sedadla
 • Nosnosť 1 000 libier / 454 kg
 • Matná čierna povrchová úprava rámu je odolná proti poškriabaniu
 • Silné, odolné čalúnenie s čiernym poťahom
 • Utesnené ložiská v bodoch nastavenia
 • Nezávislé nastavenie operadla a sedadla
 • Nastavenie operadla pomocou rebríka s rukoväťou na rýchlu a bezpečnú zmenu polohy
 • Nastavenie chrbtovej podložky v rovine, v náklone (15, 30, 45, 60 a 80 stupňov) a v poklese (-18 stupňov)
 • Podložka sedadla sa nastavuje do roviny, 10 a 18 stupňov
 • Chrbtová podložka sa zužuje z 9,5„ šírky v hornej časti na 12“ šírku smerom k sedacej podložke pre dodatočnú podporu dolnej časti chrbta
 • Výška od podlahy po hornú časť podložky v rovnej polohe 18“
 • Pevné uchytenie nôh na vykonávanie tlakov z ľahu, sedov a iných cvikov z ľahu
 • Predná rukoväť a nadrozmerné kolieska na zadnej časti rámu na jednoduchú prepravu
 • Rozmery v zloženom stave: Dĺžka 66,4„ x šírka 25,1“ x výška 18“
 • Hmotnosť: 90 libier | 40 kg
 • Prepravné rozmery: Dĺžka 52,76„ x šírka 20,87“ x výška 13,78“
 • Úplná komerčná záruka: Doživotná záruka: rám a zvary, 3 roky puzdrá, ložiská, hardvér, 1 rok čalúnenie a rukoväte
 • Záruka v domácnosti: Doživotný rám a zvary, doživotné puzdrá, ložiská, hardvér, čalúnenie a rukoväte
 • Činky sa predávajú samostatne

Schéma priestorovej stopy lavičky SFID425:

UPOZORNENIE
Pred montážou a používaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a usmernenia v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s.r.o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie lavice na cvičenie
Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
Hmotnosť: 41 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Farba: Čierna
Nosnosť: 450
Rozmery (dxšxv): 167.64 x 63,5 x 45,72

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.