Body Solid Olympijská činka 160kg

Olympijská činka 160 kg je veľká činka na cvičenie s olympijskou záťažou.

Môžete otestovať v našej predajni.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: BSDSADA160/
€969 –18 % €787
Body Solid Olympijská činka 160kg
body solid olympijska cinka 160kg
Akcia
€969 –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Olympijská činka 160 kg Body Solid je veľká činka na cvičenie s Olympijskou záťažou. Činka, ktorá nechýba v žiadnom fitku! Tieto olympijské činky nájdete vo fitkách po celom slovensku, okrem toho sú aj našim vývozným artiklom. Osky každej tejto olympijskej činky sú štandardne testované na statickú aj dynamickú záťaž - 680 kg.

Pokiaľ sa vám jedná o rovnomerný rozvoj sily pravej aj ľavej strany pohybového aparátu, odporúčame vám začať práve s olympijskou činkou. Cvičenie s veľkou činkou zabezpečuje rovnomerné zaťaženie chrbtice, rovnomerné rozloženie záťaže, či už pri drepoch, tlakoch alebo mŕtvych ťahoch. Veľká činka by mala byť základnou pomôckou pre začínajúcich. Po zvládnutí cvičení obojručne so setom olympijskej činky (menšie hmotnosti) môžete prejsť na jednostranné, špeciálne cvičenia, cviky.

 

Parametre olympijskej činky Body Solid:

 • dĺžka osky 220 cm
 • priemer osky - úchop - 28 mm
 • priemer osky na nakladanie kotúčov 50 mm
 • otvor kotúčov 50-51 mm (zabezpečená ľahká manipulácia)
 • od 5 kg olympijského kotúča otvory pre ľahké nosenie
 • klasické otočné nakladacie konce osky
 • vrúbkovanie originálne olympijské
 •  celková sada 160 kg

 

Kotúče olympijskej činky:

 • 60%-ný kaučuk
 • odolný s dlhou životnosťou
 • nepáchnuci materiál
 • nechladí
 • bezpečný materiál - pri páde kotúču na podlahu, prípadne na končatinu nespôsobí škody ako kovový olympijský kotúč.

Veľkosti kotúčov a olympijskej osky v balení:

 • Oska 20 kg 1x, 220 cm, priemer na kotúče 50 mm
 • 25 kg x 2
 • 20 kg x 2
 • 15 kg x 2
 • 10 kg x 2
 • zarážky

Na olympijskú činku sa teší každý začínajúci cvičenec, športovec, atlét, aj rekreačne trénujúci. Konečne dvíhať niečo veľké! Niektorí výrobcovia posilňujú tento EGO pocit aj tým, že všetky kotúče vyrábajú v najväčšej veľkosti, ktoré sú vymedzené len ich hrúbkou. My vám ponúkame veľmi kvalitnú olympijskú činku, ktorej kotúče sú štandardných rozmerov a jednej farby, a to čiernej.

U nás si môžete daný tovar dôkladne odskúšať, personál vám ochotne zodpovie všetky otázky, týkajúce sa detailov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady kotúčov na činky
Hmotnosť: 160 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Veľká nakladacia činka štandardného olympijského rozmeru.
Farba: Kotúče čierne pogumované, oska pochrómovaná, zarážky strunové
Priemer otvoru kotúča: 50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.