Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

Body Solid Všetky produkty

Body Solid masážny valec Half Roller BSTFR36H

Body Solid Všetky produkty

Body Solid masážny valec Half Roller BSTFR36H

Na sklade

Tento penový valec je ideálny na masáž a cvičenie celého tela, trénig stability, silový tréning, domáce cvičenie, fyzio terapiu.

29,90 € s DPH
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • Europa Shopping Center
  • FIT PLUS Showroom
  • Odosielame zajtra
  • U nás je doprava ZADARMO!
  • Porovnať
Hmotnosť 500 g
Rozmery (dxšxv) Priemer 15 cm, dĺžka 91 cm

Penový masážny valec Body Solid polovičný

Tento penový valec je ideálny na masáž a cvičenie celého tela, trénig stability, silový tréning, domáce cvičenie, fyzio terapiu. Tvar penového valca zlepšuje rovnováhu, uvedomenie si svojho tela, svalový tonus, svalovú pružnosť a dynamickú silu. 
Penový valec Alex je výborným pomocníkom pri vlastnej masáži hornej a dolnej časti chrbta, bedier, brušného svalstva, predkolenia, hamstringov a iných svalov ľudského tela. Dá sa použiť pri ležaní na chrbte, v sede, v klaku na kolenách.

Penové valčeky Body Solid bez latexu sú ideálne na rovnovážne, stabilizačné cvičenia, silový tréning, domáce cvičenia, domácu fyzio-terapiu, ako aj na použitie v klinickom prostredí. Dizajn Rollerov zlepšuje rovnováhu, postavenie tela, hĺbkovú vyváženosť svalov, svalovú pružnosť a dynamickú silu. Naše penové valce sú vynikajúcou pomôckou pri automasírovaní horných a dolných chrbtových, bedrových, brušných svalov a aduktorov, gluteálnych, stehenných zadných a lýtkových svalov. 

Dá sa efektívne použiť na mnohých pozíciách - ležiace, ležiace na bruchu, sedenie, kľačanie, ležanie na jednej strane alebo státie.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 500 g
Rozmery (dxšxv) Priemer 15 cm, dĺžka 91 cm

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem