Body Solid Lifting Chains 10kg, vzpieračské reťaze

Vzpieračské reťaze ideálne na použitie pri drepoch, mŕtvych ťahoch a tlakoch na lavičke, visia na činkách a poskytujú rôzny odpor počas zdvihov.
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440012/BSTCH44
€199
Body Solid Lifting Chains 10kg, vzpieračské reťaze

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Lifting Chains 10kg, vzpieračské reťaze - pár

Vzpieračské reťaze Body-Solid poskytujú škálovateľnú odolnosť voči zdvihom a ponúkajú zvýšenú svalovú kontrakciu a výkon. Ideálne na použitie pri drepoch, mŕtvych ťahoch a tlakoch na lavičke, tieto reťaze visia na činkách a poskytujú rôzny odpor počas zdvihov. Reťaze umožňujú užívateľom posilniť slabé miesto zdvihov a zároveň zvýšiť odpor a váhu v hornej časti opakovaní pre lepšie zisky v sile a sile.

Zdvíhacie reťaze Body-Solid Tools ponúkajú hladké, konzistentné zdvihy počas celého pohybu a zároveň spomaľujú koncentrickú časť cvikov pre zvýšenie svalového napätia a intenzity.  

Pozinkované na zabezpečenie dlhej životnosti a navrhnuté tak, aby obstáli v prostrediach s vysokým nasadením. Každá zdvíhacia reťaz Body-Solid Tools má dĺžku 5' a je prispôsobiteľná na akúkoľvek veľkú olympijskú činku. Pre ďalšie aplikácie môžu byť zdvíhacie reťaze Body-Solid Tools umiestnené cez ramená na zdvíhanie a poklesy so záťažou, ako aj pripevnené ku kettlebellom, činkám, saniam a iným doplnkom pre krížový tréning/skupinové cvičenia.

  • Pár 5'22 lb. reťazí
  • Ponúka škálovateľný odpor pri zdvíhaní
  • Ideálne na použitie pri drepoch, mŕtvych ťahoch a tlakoch na lavičke
  • Pozinkované
  • Navrhnuté tak, aby vyhovovali akejkoľvek veľkosti olympijskej činky
  • Pripevnite na kettlebelly, činky a sane alebo na použitie s vlastnou váhou

Dodatočné parametre

Kategória: Závažia na posilňovanie
Hmotnosť: 10 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Doplňujúce info: Predáva sa v páre (2ks).
Hmotnosť závaží: 10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia. Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.