Body Solid G10B Bi-angular Gym, posilňovacia multiveža

Body Solid G10B je posilňovacia veža, ktorá splní všetky vaše nároky!
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: 4440901/G10B
€5 495 –9 % €4 995
Body Solid G10B Bi-angular Gym, posilňovacia multiveža
body-solid-g10b-bi-angular-gym--posilnovacia-multiveza
€5 495 –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Domáca alebo klubová posilňovňa? Žiadny problém!

Vďaka posilňovacím ramenám s technológiou Bi-Angular budete mať optimálny rozsah pohybu so záťažou pôsobiacou z dvoch uhlov. Takto plynulá záťaž zlepšuje zapojenie svalov až o 25%, pretože nenecháva vašim hrudným svalom priestor na úľavu. Budete mať pocit, ako keby ste pracovali s voľným závažím!

S posilňovacími ramenami môžete trénovať tlaky na prsia i plecia. Ďalej sú tu špeciálne ramená na butterfly, horná a dolná kladka s možnosťou pripnúť adaptér na členok a v neposlednom rade extenzie na predkopávanie i zakopávanie.

Súčasťou konštrukcie sú 2 samostatné sety tehličiek, každý s celkovou hmotnosťou 95 kg. Práve preto môžu na stroji cvičiť hneď dve osoby naraz.

Technické detaily

2 nezávislé sady závažia, aby na stroji mohli cvičiť 2 ľudia naraz. posilňovacie ramená s technológiou Bi-Angular, ktoré zvyšujú účinnosť cvičenia o viac ako 25%. systém špičkových ložísk pre čo najplynulejší pohyb pri každom cviku. možnosť nastavenia rozsahu posilňovacích ramien na butterfly podľa potrieb používateľa. posuvné sedadlo pre rýchle a jednoduché nastavenie tej správnej polohy. silné čalúnenie DuraFirm pre absolútny komfort počas cvičenia. kvalitné oceľové lanká. príslušenstvo súčasťou balenia: adaptér na hornú kladku (lat bar), adaptér na spodnú kladku (revolving straight bar), popruh na členok, popruh na posilňovanie brucha / tricepsov.

Hmotnosť: 421,4 kg. hmotnosť závažia: 2x 95 kg (210 lb). rozmery: 182,8 cm x 249 cm x 213 cm. rozmery potrebné pre cvičenie: 186 cm x 302 cm x 213 cm. rozmery balenia: 5 krabíc - 1 ks 121 x 63,6 x 21,8 cm; 1 ks 80,5 x 53 x 21,7 cm; 1 ks 74,5 x 51 x 35,8 cm; 1 ks 197,6 x 24,2 x 30 cm; 1 ks 92,7 x 77,6 x 24,5 cm + závažie. kategória: S (EN 957) pre ľahké komerčné použitie (hotely, kluby, menšie fitká)

Tréningové stanoviská na posilňovacej veži G10B

  • buterfly (pec deck)
  • reverse fly (obrátený pec deck)
  • chest press (tlaky na prsia)
  • horizontálny bench press ()
  • shoulder press (tlaky na ramená)
  • posilňovanie brušných svalov
  • sťahovanie hornej kladky
  • priťahovanie spodnej kladky / veslovanie
  • zakopávanie
  • predkopávanie

Technické parametre posilňovacej veže Body Solid G10B

Maximálna nosnosť 160 kg
Hmotnosť 421 kg
Maximálna výška cvičencabez obmedzenia
Typ závažiaTehličky
Horná kladkaáno
Maximálna hmotnosť závažia95 kg
Bench lavičkaáno
Spodná kladkaáno
Predkopávanieáno
Zakopávanieáno
Rozpažovanie Pec-Flyáno
Butterfly s oporou hrudníkaáno
Sťahovanie kladky (hornej)áno
Príťahy kladky (spodné)áno
Prítahy v sede s oporou hrudníkaáno
Tlaky na prsia v sedeáno
Tlaky na tricepsáno
Biceps na kladke - voľnýáno
Biceps na kladke - s oporounie
Triceps na kladkeáno
Zhyby na hrazdenie
Hrazdanie
Zdvíhanie nôh na hrazdenie
Rozpažovanie/upažovanie (ramená)áno
Roznožovanie/unožovanie (stehná)áno
Sťahovanie lana (brušné svalstvo)áno

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie stroje
Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
Hmotnosť: 425 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Trieda použitia a presnosti: H/C
Hmotnosť závaží: 2 x 95
Materiál: oceľ, durafirm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia. Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.