Bežecký pás Life Fitness Integrity Deluxe SL console

Bežecký pás Intergrity čierny s SL konzolou
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 3020318
€17 590
Bežecký pás Life Fitness Integrity Deluxe SL console

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Viacero možností konzoly umožňuje zariadeniu vytvoriť zážitok, ktorý je pre cvičencov ten pravý. Vytvorte si pútavý kardio zážitok s jednoduchým prístupom k zábavným lebo fitness aplikáciám, alebo umožnite intuitívne funkcie „get-on-and-go“. 

Chodci aj bežci profitujú z pohodlia poskytovaného technológiou FlexDeck, bežeckým povrchom, ktorý znižuje namáhanie kĺbov. 
Bezdrôtové internetové pripojenie umožňuje zariadeniam monitorovať cenné údaje a vykonávať jednoduché aktualizácie softvéru konzoly. 
Bežecké pásy Integrity sú ideálne do zariadenií, ktoré hľadajú príjemný moderný dizajn s dostatkom možností, ako osloviť svojich cvičencov.

Konzola SL

Séria Integrity sa naďalej vyvíja s LED konzolami, ktoré nie sú len komoditou. 
Life Fitness začlenil pokroky v interakcii s cvičencom, ako je pripojenie Bluetooth® a kompatibilita s Apple Watch® - to všetko je zabudované do platformy LED. ​

  • Funkcia on and go
  • Veľký LED displej
  • 17 až 22 tréningov (v závislosti od typu základne)
  • Bluetooth® pripojenie k hrudným pásom na meranie srdcového tepu, slúchadlám a mobilným zariadeniam
  • Kompatibilita s Wi-Fi, ANT+ a NFC
  • Pripojenie k hodinkám Apple Watch

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 200 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Life Fitness
Nosnosť: 180
Výkon motora: 4hp (8,0hp Peak) AC motor
Maximálna rýchlosť: 0,8 – 23 km/h zrýchlovanie po 0,1
Sklon: 15 %
Bežecká plocha: 55,9 x 152,4 cm
Meranie pulzu: Áno
Rozmery (dxšxv): 209 x 92 x 142

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doprajte si tie najlepšie posilňovacie stroje a fitness zariadenia od Life Fitness. Zariaďovanie komerčných fitness centier, športových klubov, hotelov, rezidenčných fitiek a domácich fitness je s touto značkou hračka. Pretože Life Fitness je globálnou jednotkou a má najväčšie portfólio zariadení na svete zahŕňajúce značky Life Fitness, Hammer Strength, Indoor Cycling (ICG) a Cybex.

Life Fitness je synonymom úspešného vývoja doposiaľ najlepších komerčných zariadení do fitness centier a môže byť aj súčasťou vašej domácnosti. Ak hľadáte stroje na cvičenie na doma, Life Fitness je skvelou voľbou.

 

Life Fitness stroje = synonymum kvality a dlhej životnosti

Značka Life Fitness je synonymom najvyššej kvality, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Life Fitness ponúka najširšie spektrum strojov – viac než 400 typov, čo umožňuje vybaviť fitness centrum – či už komerčné alebo domáce – presne na mieru používateľov.

Kľúčovým segmentom značky je práve zariaďovanie a vypracovanie projektov pre fitness centrá, kluby, wellness, športové kluby, školy, univerzity a vojenské výcvikové strediská.


Hammer Strength

Stroje HAMMER STRENGTH patria k najobľúbenejším zariadeniam od Life Fitness. FIT PLUS výhradným zastúpením Life Fitness a všetkých jeho značiek pre Slovenskú republiku.

Oficiálna B2B webstránka pre prevádzkovateľov komerčných fitness centier, hotelov, rezidenčných fitiek a ďalších športovísk je Oficiálny web Life Fitness 

 

Life Fitness: Keď chcete byť fit

Ak si chcete nechať postaviť prémiové fitness od podlahy po top zariadenia a systémy, tak nás neváhajte kontaktovať cez našu B2B webstránku https://www.lifefitness.sk/domace-fitness-snov alebo cez tieto kontakty:

► mob.: +421 903 512 828  
► e-mail: info@lifefitness.sk