Best Fitness Olympic Bench BFOB10 polohovateľná lavička na tlaky a nohy

Skladná komplexná polohovateľná lavička na bech press, tlaky v sede, predkopávanie aj zakopávanie.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /BFOB10
€399
Best Fitness Olympic Bench BFOB10 polohovateľná lavička na tlaky a nohy
best fitness olympic bench bfob10 polohovatelna lavicka na tlaky a nohy01
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Best Fitness Olympic Bench BFOB10 polohovateľná lavička na tlaky a nohy - predkopávanie a zakopávanie

Olympijská sklápacia lavička Best Fitness je ideálna na rôzne cviky s činkami a s činkami. Rýchlovýmenný bezpečnostný čap umožňuje viacnásobné nastavenie chrbtovej podložky, vďaka čomu sa môžete plynule a bezpečne pohybovať pri svojich cvičeniach.

Vďaka rôznym výškovým nastaveniam sa prispôsobí používateľom akejkoľvek veľkosti a je navrhnutá tak, aby sa na ňu zmestili 6-metrové aj 7-metrové tyče, a dodáva sa aj s nadstavcom na krútenie nôh/vyvíjanie nôh. Najlepšie zo všetkého je, že keď skončíte na celý deň, olympijská skladacia lavica Best Fitness sa zloží do skladovacej veľkosti.

Plný, silný hrudník si môžete vybudovať len pomocou cvičení na plochej lavičke. Pridaním šikmých cvikov doplníte rozvoj hrudníka a zároveň budete pracovať na budovaní horných partií prsných svalov.

Zmena uhla sklonu kladie dodatočnú záťaž na horné svaly hrudníka a vaše predné deltové svaly.

Parametre Lavičky Best Fitness Olympic Bench BFOB10

 • Skladacia konštrukcia na úsporu miesta.
 • Viacnásobné nastavenie roviny a sklonu pre komplexný tréning hrudníka.
 • Odolná prášková povrchová úprava
 • Ideálny doplnok k stojanu na olympijské multipresy Best Fitness
 • Nastaviteľné stĺpiky
 • Vrátane adaptéru pre predkopávanie a zakopávanie
 • činka nie je súčasťou

Možnosti cvičenia na lavičke Best Fitness Olympic Bench BFOB10:

 • flat bench press
 • incline bench press
 • predkopávanie
 • zakopávanie
 • rozpažovanie
 • tlaky s jednoručkami
 • pullover
 • tricepsové tlaky

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie lavice na cvičenie
Hmotnosť: 33 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Rozmery (dxšxv): d195 x š116 x v109 cm
Kapacita nosnosti závažia: 150 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.