Best Fitness Multi-Station Gym BFMG30 posilňovacia veža

Kompletná posilňovňa v jednom kompaktnom a cenovo dostupnom stroji!
Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /BFMG30
€1 311 –9 % €1 190
Best Fitness Multi-Station Gym BFMG30 posilňovacia veža
best fitness multi station gym bfmg30 posilnovacia veza1
Akcia Novinka
€1 311 –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Best Fitness Multi-Station Gym BFMG30 posilňovacia veža

Táto domáca posilňovňa je plne nastaviteľná posilňovňa s jedným stĺpom závaží, ktorá sa vyznačuje konštrukciou bez nutnosti výmeny kábla a odolnou konštrukciou s oválnymi rúrkami 1,5" x 3,25", zváranými komponentmi rámu a utesnenými ložiskami.

Najdôležitejším prvkom viacmiestnej domácej posilňovne Best Fitness BFMG30 je jej päť jedinečných cvičebných staníc: multi-press, sťahovanie kladky/vysoká kladka, ab crunch/stredná kladka na brucho, leg extension/leg curl(predkopávanie a zakopávanie) a sedacie svaly/spodná kladka.

Stanica multi-press na BFMG30 je vybavená ergonomicky správnymi lisovacími ramenami pre prirodzené a efektívne pohyby paží. Okrem toho táto stanica obsahuje pohodlné viacpolohové rukoväte, ktoré pomáhajú používateľom zamerať sa na svaly v oblasti hrudníka a hornej časti tela.

Stanica na lat pulldown/výškové kladky je navrhnutá špeciálne na lat pulldown, tricepsové tlaky, káblové crossovery a ďalšie. Nastaviteľné podložky na pridržiavanie stabilizujú používateľov počas pohybov.

Stanica na brušné skracovačky/strednú kladku umožňuje používateľom plynulý, pohodlný a plný rozsah pohybu pri vykonávaní brušných skracovačiek alebo iných pohybov založených na strednej kladke.

Stanica na predkopávanie a zakopávanie umožňuje používateľom zaútočiť na deň nôh s biomechanicky presnými otočnými bodmi pre plynulé a efektívne cvičenie nôh.

Stanica pre sedacie svaly poskytuje používateľom dokonalú platformu pre zanožovanie, priťahovanie v sede, vzpriamovanie, krčenie ramien, abdukciu nôh, addukciu nôh a mnoho ďalšieho.

Domáca posilňovňa BFMG30 je navyše vybavená 145 librovým zásobníkom s najmodernejšími nylonovými puzdrami pre hladký a tichý chod.

Ktoré cviky môžeš odcvičiť na multiveži Body Solid Best Fitness Sportsman Gym BFMG20

 • Tlaky na lavičke
 • Peck deck
 • Predné/zadné sťahovanie kladky
 • Tricepsové tlaky
 • Predkopávanie a zakopávanie
 • Prednožovanie, zanožovanie, unožovanie
 • Nízke kladkové stanovište: skracovačky, sedacie rady, shrugs, šikmé , dvíhanie ramien, zhyby, addukcia, abdukcia, predné/bočné deltové zdvihy.
 • Príťahy k brade
 • Bicepsové zdvihy a ďalšie...

Technické detaily

 • Kompaktné a jednoduché použitie pre začiatočníkov
 • Opierky nôh, bicepsov a kolien z peny s vysokou hustotou 10 cm priemer
 • Odolné a pohodlné sedadlo 4,5 cm hrubé
 • Záťažový zásobník 68 kg
 • Elektrostaticky nanesená prášková farba
 • Len na súkromné použitie

Testovacie nylonové potiahnuté kvalitné káble pre lietadlá a kladky zo sklenených vlákien s guľôčkovým pohybom pri rotácii pevnej osi. Obsahuje vysokú kladku so širokým úchopom a nízku kladku s úzkym úchopom.

Obsahuje kvalitné nylonové lanká ktoré sa používajú v letectve a kladky zo sklenených vlákien s guľôčkovým pohybom - testované pri záťaži 1.000 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie veže
Hmotnosť: 153 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Rozmery (dxšxv): 182 x 118 x 211 cm
Hmotnosť závaží: 65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.