Best Fitness Cable Crossover BFCCO10 protismerné kladky

Najdostupnejšie protismerné kladky, pre voľné váhy!

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /BFCCO10
€699
Best Fitness Cable Crossover BFCCO10 protismerné kladky
best fitness cable crossover bfcco10 protismerne kladky 011
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Best Fitness Cable Crossover BFCCO10 - cenovo najdostupnejšie protismerné kladky

Toto zariadenie na crossover káblov umožňuje používateľom prístup k takmer neobmedzenému počtu cvičení s hornými a spodnými kladkami, pričom sa precvičia všetky hlavné svalové skupiny.

Stroj BFCCO10 Cable Crossover je vybavený konštrukciou bez potreby výmeny kábla a 180-stupňovými otočnými kladkami pre pohyby bez trenia vo všetkých smeroch. Profesionálny systém jazdcov na BFCCO10 využíva patentované nylonové puzdrá, ktoré kĺžu po chrómových vodiacich tyčiach pre neuveriteľne hladký chod.

Robustná konštrukcia a mimoriadne široký hlavný rám poskytujú používateľom vysokokvalitný stroj, ktorý je cenovo výhodný a zároveň úsporný.

Best Fitness BFCCO10 je dynamickým doplnkom každého cvičebného zariadenia v domácej posilňovni a garážovej telocvični.

Či už ste maratónsky bežec, športovec, ktorý chce zlepšiť svoju hru, alebo jednoducho rodič, ktorý chce nosiť svoje deti bez zranení, funkčný tréning môže zlepšiť váš výkon.

Funkčný tréning vám umožňuje prispôsobiť a rozvíjať cvičenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby špecificky zlepšili výkonnosť špecifických športových aj každodenných činností. Funkčný tréning kladie dôraz na prirodzenú schopnosť tela pohybovať sa v šiestich stupňoch voľnosti, čo môže viesť k lepšej svalovej rovnováhe a stabilite kĺbov, čím sa znižuje možnosť vzniku zranení.

 

Výhody Best Fitness Cable Crossover BFCCO10 protismerných kladiek

  • Cena!
  • Využiteľnosť
  • Variabilnosť naloženia závaží
  • Nízka hmotnosť zariadenia - len 46 kg
  • 180-stupňové otočné kladky
  • Nylonové puzdrá a chrómové vodiace tyče
  • Odporúčame len na súkromné použitie

Pôdorys protismerných kladiek BFCCOO10

 

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie kladky
Hmotnosť: 144 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Rozmery (dxšxv): 280 x 94 x 210,8 cm
Hmotnosť závaží: bez závaží
Materiál: Oceľová konštrukcia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.