Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na brucho

Lavička na brucho Best Fitness od Body Solid - pevná, na cvičenie s úsporou priestoru vhodná na doma i do hotelového zariadenia.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /BFAB10
€199
Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na brucho
best fitness ab board bfab10 lavicka na brucho 01
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na brucho

Best Fitness Ab Board BFAB10 lavička na brucho - pevná, na cvičenie s úsporou priestoru, vhodná na doma i do hotelového zariadenia. Šikmá lavička na brucho je jedna z najčastejšie využívaných pomôcok pre rozvoj brušných svalov. Ideálnym cvičením na týchto lavičkách je cvičenie brušákov so zážažou.

Lavička na brucho Best Fitness BFAB10 je navrhnutá tak, aby spevnila váš stred tela, posilnila chrbát a zlepšila stabilitu jadra. Ak chcete vyzerať a cítiť sa čo najlepšie, začnite pri svojom jadre!

Pohodlná a účinná doska Body Solid BF AB10 s tromi východiskovými polohami sklonu (15, 20 alebo 25 stupňov) vám umožní zmeniť tréning a zvýšiť ho o jeden stupeň. Najlepšie zo všetkého je, že BFAB10 je kompletne zmontovaná hneď po vybalení z krabice.

Okrem cvičenia brucha ju možno použiť na Pull-Over, na tricepsové tlaky, na rozpažovanie alebo na uvoľňovanie svalov prednej časti trupu.

Výhody lavičky na brucho BFAB10

  • 3 východiskové polohy (15, 20 alebo 25 stupňov) zvyšujú variabilitu a zlepšujú výsledky.
  • 10 cm hrubé penové valce s vysokou hustotou.
  • 5 cm odolné čalúnené podložky.
  • Nie je potrebná žiadna montáž.
  • Bezpečnostné kolíky a skrutky pre nastaviteľné polohy umožňujú jednoduchú demontáž alebo trvalé nastavenie.
  • Odolná prášková povrchová úprava.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie lavice na brucho
Hmotnosť: 10 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Farba: ako na obrázku
Rozmery (dxšxv): 124 x 46 x 69 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.

Podobné produkty

lavicka-na-brucho-body-solid-pab139w
Akcia
€125
€199 (–37 %)
Kód: 3010710/PAB139X
body-solid-counterbalance-ab-crunch-gab100--posilnovacia-lavicka-na-brucho Kód: 4440024/GAB100