BEARFOOT Plyobox

Plyometrická bedňa alebo plyobox, je jedna z najúčinnejších pomôcok pre rozvoj dynamickej, výbušnej sily dolných končatín.
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5080921
€165
BEARFOOT Plyobox

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Plyometrická bedňa alebo plyobox je jedna z najúčinnejších pomôcok pre rozvoj dynamickej, výbušnej sily dolných končatín. Počas výskokov na bedňu sú zapojené všetky svaly nôh. Tento typ tréningu zlepšuje funkčnosť, silu a dynamiku dolných končatín, zvyšuje výkonnosť v krátkodobom maximálnom zaťažení i vytrvalosť v sile.

Bedňa je zostavená tak, aby ste mohli využívať každú jej stranu. To znamená, že je použiteľná pre výskoky 50, 60, 75 cm!

Plyometrický tréning bol vyvinutý už veľmi dávno pre športovcov, ktorí potrebujú čo najväčšiu výbušnosť a dynamickú silu. Tieto potreby majú napríklad šprintéri, skokani do diaľky, hokejisti, basketbalisti, športovci ťažkej atletiky či hráči amerického futbalu.

V súčasnej dobe je plyobox využívaný vo veľkom miere vo všetkých druhoch funkčných tréningov, v celosvetovo pôsobiacich súťažiach pod označením CrossFit, alebo v prípravách profesionálnych športovcov.

Výhody BEARFOOT Plyoboxu

  • Kvalita materiálu
  • Vyhotovenie
  • Pevnosť - vystužené vnútro - bedňu môžete použiť na každú stranu
  • Cena
  • Certifikovaná súťažná kvalita

Dodatočné parametre

Kategória: Funkčný tréning
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Mladá a veľmi progresívna značka spájajúca športovcov so zameraním na rozvoj svalstva s ohľadom na 100% funkčnosť. Základnými produktami značky BEAR FOOT sú silové klietky a stojany vhodné na vzpieranie, alebo funkčný tréning. 

S ohľadom na potreby európskeho trhu sa značka BEAR FOOT pustila do vývoja vybavenia pre americký futbal, rugby a ďalšie kontaktné športy. Vďaka tomu, že 100% pracovníkov a vývojárov sú aktívni, profesionálni alebo poloprofesionáli športovci, testujú vybavenie sami na sebe, aby vyhovovalo tréningu a bolo 100% prirodzené pre biomechaniku ľudského tela.