Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Aone Boswellia Caps, 120 kps

Aone Boswellia Caps, 120 kps

(5 hodnotení)
Predaj skončil

Kapsule Boswellia predstavujú účinnú kombináciu bylín s výrazným protizápalovým účinkom. Sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy.

25,56 € s DPH
Hmotnosť 200 g
Počet dávok v balení 120
Dávkovanie 3 kapsuly denne
Forma produktu Kapsule

Aone Boswellia Caps, 120 kps

Kapsule Boswellia predstavujú účinnú kombináciu bylín s výrazným protizápalovým účinkom. Sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy. Úľavu od bolesti je možné zaznamenať pri užívaní 3 kapsúl denne. Výsledky majú dlhodobé trvanie. 

Kadidlovník indický (pilovitý)

Je strom, ktorý rastie v severných častiach Afriky, Pakistane, Indii,... Z neho sa získava živica, narezaním kmeňov stromov, táto živica sa ďalej spracováva. Živica kadidlovníka obsahuje zmes bosvéliových kyselín, ktoré sa používajú v indickej ale aj európskej medicíne viac ako 2000 rokov ako mimoriadne účinný protizápalový prostriedok. Na rozdiel od utlmujúcich vlastností bežných liekov, bosvélia dokáže riešiť a liečiť príčinu týchto zápalov. V porovnaní s medikamentami to však trvá dlhšie, avšak účinok je dlhotrvajúci. Pri užívaní neboli zaznamenané negatívne vedľajšie účinky. Účinnosť bosvéliových kyselín potvrdili viaceré štúdie (viď google, wikipedia). 

Niekoľko vlastností Boswellie

1. Boswellia (kadidlo) je prirodzene protizápalová

Tím vedcov z Cardiffskej univerzity zistil, že boswellia má schopnosť blokovať tvorbu zápalových molekúl v celom tele a je preukázateľne prospešná pri prevencii porúch chrupavky v kĺboch ​​človeka. *Boswellia blokuje enzým (5-lipoxygenázu), ktorý hrá hlavnú úlohu pri tvorbe chemických látok nazývaných leukotriény, ktoré stimulujú a udržujú zápal. Výskumníci zistili, že ľudia s osteoartrózou, ktorí užívali boswelliu spolu s ashwagandou, kurkumou a zinkom, hlásili menšiu bolesť kĺbov a zvýšenú mobilitu a silu. *chopra.com

2. Spracovanie potravy v črevnom trakte

Dokázalo sa tiež, že Boswellia je účinná pri podpore zdravého fungovania zažívacieho systému tým, že pomáha správne presúvať potravu cez črevá. Táto rastlinná látka tiež dokázala, že zvyšuje produkciu žlče, kyselín a ďalších tráviacich tekutín.

3. Boswellia má v našich dejinách dlhosiahajúce korene 

Boswellia má svoje korene už v biblii, kde bola známa ako kadidlo a bola jedným z darov, ktoré priniesli Ježišovi, Márii a Jozefovi na oslavu narodenia Ježiša. To musí mať nejaký dôvod, nie?

4. Boswellia & Ayurvéda

Boswellia sa už dlho vyskytuje v praxi Ayurveédy, tradičného hinduistického systému medicíny. Ajurvéda sa líši od západnej medicíny mnohými spôsobmi. Jedným z hlavných rozdielov je, že Ayurvéda sa zameriava na spojenie ducha a tela. Ďalším hlavným rozdielom je, že Ayurvéda zdôrazňuje dôležitosť farebnej a prirodzenej stravy.

5. Vo vode rozpustná Boswellia a zvýšená biologická dostupnosť

Kedysi bola Boswellia k dispozícii iba v olejovej forme. Rovnaká technológia spracovania Boswellie, ale rozpustná vo vode, je viac biologicky dostupná a odhaľuje skutočný potenciál tejto starodávnej bylinky. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Výživové hodnoty: v 1 kaps. | Extrakt zo živice kadidlovníka pilovitého  | 420 mg | - z toho boswelliové kyseliny  | 189 mg

POMÁHA PRI:

  • chronických autoimúnnych ochoreniach
  • chronických zápaloch kĺbov, šliach
  • liečbe reumatickej artritídy
  • liečbe osteoartritídy
  • bronchiálnej astme
  • žalúdočných vredoch
  • liečbe Crohnovej choroby
  • ako podporný prostriedok pri liečbe alergií
  • upokojuje imunitný systém, spolu s kurkumínom patrí medzi jeden z najsilnejších protizápalových prípravkov bez vedľajších účinkov v porovnaní napr. s kortikoidmi
  • nie je návyková v porovnaní s kortikoidmi neboli zaznamenané negatívne účinky ani pri  dlhodobejšom používaní (napr. 3 mesiace a viac)

Extrakt, ktorý používame my patrí medzi jeden z najkvalitnejších na trhu s vysokým podielom bosvéliových kyselín. Tento extrakt získavame priamo z Indie od producenta. Spĺňa všetky predpisy a kritériá pre výživový doplnok a každá šarža podlieha testom u producenta.

J

JanaBratislava, 23. 02. 2020

J

JanetteBratislava, 07. 12. 2019

M

MajkaPôchov, 23. 03. 2018

Zápalové mi zmizlo ..:)

A

AndrejBratislava, 18. 09. 2016

O

OndrejBratislava, 28. 03. 2016

Hmotnosť 200 g
Počet dávok v balení 120
Dávkovanie 3 kapsuly denne
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem