Alex Power Band Ultra Heavy

Alex Power Band je guma na cvičenie Super silná. Posilňovacie, alebo odporová guma, ako je táto pomôcka nazývaná, sa využíva najmä pri gymnastike, kedy funguje ako dopomoc pri zhyboch, tricepsových kľukoch a ďalších variáciách cvikov.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 5070949
€45,50
Alex Power Band Ultra Heavy

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Alex Power Band jesuper silná guma na cvičenie. Posilňovacia alebo odporová guma, ako je táto pomôcka nazývaná, sa využíva najmä pri gymnastike, kedy funguje ako dopomoc pri zhyboch, tricepsových kľukoch a ďalších variáciách cvikov.

Posilňovacie gumy sú veľmi často tiež využívané v segmente rehabilitačnch oddelení. Vďaka tomu, že nejde o priamu záťaž, ale guma postupným ťahom vytvára väčší odpor, je často používaným rehabilitačným doplnkom po úrazových stavoch svalov, šliach a kĺbov.

Posilňovacia guma je veľmi obľúbenou tréningovou pomôckou golfistov, tenistov a všetkých športovcov, používajúcich športové náčinie ako sú hokejky alebo rakety.

V čom vám môže Power Band guma na cvičenie pomôcť?

  • Vďaka tejto gume môžete zväčšiť silu vášho švihu, kopu alebo hodu až o 25 %.
  • Gumy sa vyrábajú v rôznych odporoch. Sila gumy sa dá vyjadriť hmotnosťou, akú je táto posilňovacia guma schopná uniesť či pritiahnuť.
  • Takto silná guma pomáha napríklad v extra ťažkých drepoch alebo mŕtvych ťahoch - v klietke ňou môžete zľahčiť olympijskú činku - zavesenie po pároch

Sila Power band gumy ULTRA HEAVY - SUPER SILNÁ

  • cca 60 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Gumy na cvičenie
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: Ako na obrázku
Rozmery (dxšxv): (dxš): 100 cm x 3,5 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alexandave Industries sro bola založená v roku 1980 v Taipei, Tchaj-wane ako výrobca športových potrieb. Špecializuje sa na posilňovacie stroje. Značka ALEX je synonymom kvality a hodnoty, je veľmi populárny značkou na európskom, japonskom a severoamerickom trhu.

S viac než 20-ročnými skúsenosťami v oblasti fitness vybavenia rozšírila firma ALEX svoje produktové portfólio o systémy starostlivosti o zdravie pre seniorov.