Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Weider TestoXplode+PTK, 120 kps

Weider TestoXplode+PTK, 120 kps

Vypredané / Na objednávku

Weider Testo Xplode + PTK 120 kps to je anabolizácia a sexuálne libido v jednom.

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Tribulus, Arginín, Maca, Avena Sativa
Dávkovanie 4kps denne
Výživové údaje Na dávku (4kps): Energia 11 kcal, bielkoviny 1,9 g, Sacharidy 0,8 g, z toho cukry 0,2 g, Tuky <0,1 g, Vláknina 0,1 g / Špeciálna zložka:Tribulus Terrestris 1.000 mg, z toho Frustanol Saponine 800 mg, A-AKG 1.000 mg, Avena Sativa Extrakt 400 mg, M

Weider Testo Xplode + PTK 120 kps to je anabolizácia a sexuálne libido v jednom. 

PRÍPRAVOK PODPORUJE NIELEN ANABOLICKÝ PROCES V ORGANIZME, ALE I SEXUÁLNE LIBIDO. VEDECKY PODLOŽENÉ.

Novinka na poli prírodných stimulantov tvorby testosterónu. TESTO EXPLODE vám pomôže pri náročných tréningoch, nielen preklenúť pocit stagnácie, ale i dôrazne posilní proces napredovania v budovaní svalov, tvrdosti a sile. Okrem, doteraz najsilnejšieho obsahu výťažku rastliny Tribulus Terrestris ( až 80%-ný podiel saponínov), obsahuje taktiež Arginín-AKG (1g/dávka). Pridané sú ďalšie zložky podporujúce zvyšovanie výkonnosti organizmu, tzv. adaptogény (Avena sativa, Maca powder).

Kyselina Algínová pre lepšie prekrvenie a využitie kyslíka. 

Informácie o Arginíne: Čo je NO?

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Jeho základnou funkciou je zvýšenie prekrvenia periférií (prostredníctvom zvýšenej produkcie oxidu dusnatého NO), vyššiaprodukcia somatotropínu (rastového hormónu-STH), zlepšenie funkcie pohlavných orgánov u mužov a zvýšenie spermatogenézy (tvorby spermií).
 
Charakteristika účinnej látky - arginínu:

Arginín je neesenciálna aminokyselina, s radom dôležitých rolí v organizme. Pre lepšie pochopenie je potrebné uviesť aspoň základné smery účinkov arginínu. Jedným z dvoch zásadných vplyvov v organizme je funkcia arginínu ako prekurzora tvorby oxidu dusnatého (NO), ktorý v periférnych častiach organizmu pôsobí vazodilatačne (znižuje tonus) na hladké svalstvo - v konečnom dôsledku to znamená, že sa rozšíria cievy, zvýši sa prekrvenie, čoumožní zásobenie periférií živinami a kyslíkom. Na túto vlastnosť existujú dva možné pohľady -

1. z hľadiska športovej výkonnosti a regenerácie

Vplyv arginínu na športovú výkonnosť a regeneráciu - vďaka zvýšenému množstvu oxidu dusnatého NO (arginín je prekurzorom) dilatujú cievy zásobujúce svalové tkanivo a vďaka väčšiemu prietoku krvi sa do tkanív dostane viac kyslíka a glukózy v priebehu záťaže. Ak sa na daný princíp pozrieme ešte bližšie, tak glukóza spoločne s množstvom kyslíka sú limitom predovšetkým dlhodobé intenzívnej záťaže, teda tu môže arginín pomôcť zvýšiť výkonnosť. Z hľadiska krátkodobého maximálneho výkonu (do 30 sekúnd) je potrebné vnímať, že organizmus čerpá energiu predovšetkým zo zdrojov operatívne dostupných vo svalových bunkách a arginín môže vďaka rozšíreniu ciev pomôcť následnej regenerácii - urýchli doplnenie spotrebovaných sacharidov, rýchlejší odplaveniu metabolitov. Použitie arginínu v potréningovej fáze vďaka zvýšenému prekrveniu urýchli regeneráciu, vyplavenie metabolitov a doplnenie zásob glykogénu vo svalových vláknach.

2. z hľadiska zvýšenia prekrvenie pohlavných orgánov
Fungovanie pohlavných orgánov je založené na schopnosti dodať dostatok krvi k prekrveniu. Konkrétne u mužov je na tomto založená schopnosť udržať erekciu. Arginín vďaka schopnosti rozširovať cievy podporuje funkciu a všeobecne je považovaný za prostriedok zlepšujúci kvalitu sexuálneho života. Ďalším dôležitým faktom z hľadiska reprodukčných funkcií je to, že mužské spermie je tvorené prevažne arginínom (95%), teda dostatočné množstvo arginínu, alebo prípadná suplementácia zlepšuje schopnosť tvorby spermií (spermatogenézu).

Svojim účinkom je arginín vhodný pre:

  • nárast svalovej hmoty - zvyšuje produkciu somatotropínu (rastového hormónu - THP)
  • zvýšenie prekrvenia - pomocou oxidu dusnatého (NO)
  • podporu imunitného systému
  • urýchlenie procesu hojenia
  • zvýšenie sily a podporu rastu a zachovanie svalovej hmoty
  • zníženie hladiny cholesterolu
  • zvýšenie tvorby spermií
  • spokojný sexuálny život

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím športovým lekárom. Skladujte mimo dosahu detí, na suchom, tmavom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

L

LadislavLevice, 20. 01. 2016

I

IgorKoromla, 02. 01. 2016

Velmi spokojny.Zabera super.

R

RomanBratislava, 19. 12. 2015

velmi spokojny

A

AntonHlohovec, 28. 05. 2015

J

jožoprešov, 17. 12. 2014

mam 6. davku a pri treningu to citim skvelo

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Tribulus, Arginín, Maca, Avena Sativa
Dávkovanie 4kps denne
Výživové údaje Na dávku (4kps): Energia 11 kcal, bielkoviny 1,9 g, Sacharidy 0,8 g, z toho cukry 0,2 g, Tuky <0,1 g, Vláknina 0,1 g / Špeciálna zložka:Tribulus Terrestris 1.000 mg, z toho Frustanol Saponine 800 mg, A-AKG 1.000 mg, Avena Sativa Extrakt 400 mg, M

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky