Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

Vypredané / Na objednávku

WEIDER L-Arginine Caps 200kps je svalová NO pumpa. Táto aminokyselina je najdôležitejšou súčasťou ľudských svalov. V prípade, že chýba v krvi, alebo sú extrémne nízke hodnoty, bude svalovej hmoty menej a ani nebude nová vytvorená.

Hmotnosť 400 g
Doplňujúce info Veľké balenie L-arginínu od Weidera.
Dávkovanie 5kps(5g) 30min pred tréningom s vodou, najlepšie na lačný žalúdok,v netréningový deň ráno na lačno
Výživové údaje NA 100g: Energia 1432 kJ / 337 kcal; Bielkoviny 81 g; Sacharidy 0 g; Tuky 1,3 g; L-Arginine 73,2 g
Forma produktu Kapsule

Weider L-Arginine Caps, 200 kps

WEIDER L-Arginine Caps 200kps je svalová NO pumpa. Táto aminokyselina je najdôležitejšou súčasťou ľudských svalov. V prípade, že chýba v krvi alebo sú extrémne nízke hodnoty, bude svalovej hmoty menej a ani sa nebude nová vztvárať. 

NO PUMPA - VIAC SILY A LEPŠÍ VÝKON (1kps = 1000mg L-Arginínu)

Užívaním L-Arginín Caps zvyšujete potenciál pre silový tréning, naberanie hmoty a regenerovanie a obnovu stratenej svalovej hmoty. Arginín ako doplnok výživy sa stáva najobľúbenejším predtréningovým doplnkom vôbec, práve vďaka schopnosti zväčšovať objem svalov! Arginínové doplnky výživy podporujú i rýchlejšiu výmenu látok v tele. Sú teda vhodné aj pri chudnutí.

Dávkovanie

5kps 30minút pred tréningom zapiť vodou, najlepšie na lačný žalúdok,v netréningový deň ráno na lačno.

Silový športovci: Arginín je veľmi vhodný, zlepšuje látkový výmenu aj efektivitu prenosu energie, to znamená lepší maximálny výkon a rýchlejšie zotavenie medzi sériami a rýchlejší rast novej hmoty potrebnej pre viac sily. Ideálne dávkovanie pre 100kg powerliftera je 10g (10kps) počas dňa, najlepšie ráno na lačno 2g, pred tréningom 5g a pred spaním 3g.

Kuturistika: Arginín je neoodeliteľnou časťou suplementácie pri budovaní hmoty, rysovacích diétach i skvalitňovaní hustoty ap. Nitric Oxide pumpa, ktorú arginín spôsobuje je hlavným želaným efektom, potrebným pre plnšie a vyrysovanejšie svaly. Ideálne dávkovanie pre 100kg kulturistu je rovnako 10g Arginínu, ráno na lačno 3g pred cvičením 4g a po cvičení 3g, pre udržanie čo najlepšej dsíkovej bilancie. Arginín pôsobí aj na vylučovanie rastového hormónu, čo pomáha udržovať lepšiu kvalitu a hustotu svalov.

Vytrvalostní športovci: Arginín pre vytrvalostných športovcov je vhodný počas nedostatku energie ako súčasť sacharidového nápoja s inými aminokyselinami. Neodporúčame však väčšie jednorazové dávky ako 1g, pretože u vytrvalostných športovcov je práve priveľké napumpovanie neželaný efekt, pri ktorom dochádza k rýchlemu zvýšenému výdaju energie = rýchlejšie spálenie energetických zásob. Väčšie dávky sú ideálne po záťaži pre regeneráciu a na noc.

L-arginín nielenže pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy, čím zvyšuje prísun živín a kyslíka do svalov, ale v kľudovej fáze zvyšuje prídavok L-arginínu vylučovanie inzulínu, dochádza tým k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, základného energetického zdroja, vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov. 

UPOZORNENIE

Nadmerné dávky môžu spôsobiť neželaný efekt, sťaženie cvičenia nadmerným prekrvením. Vysoké dávky arginínových produktov neodporúčame vytrvalcom, cyklistom a iným  športovcom s dlhodobým zaťažením. Arginínové doplnky výživy podporujú i rýchlejšiu výmenu látok v tele. Sú teda vhodné aj pri chudnutí.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Ľ

ĽubomírOlšavica, 02. 02. 2018

M

MariánBratislava, 25. 04. 2017

Hmotnosť 400 g
Doplňujúce info Veľké balenie L-arginínu od Weidera.
Dávkovanie 5kps(5g) 30min pred tréningom s vodou, najlepšie na lačný žalúdok,v netréningový deň ráno na lačno
Výživové údaje NA 100g: Energia 1432 kJ / 337 kcal; Bielkoviny 81 g; Sacharidy 0 g; Tuky 1,3 g; L-Arginine 73,2 g
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky