Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Rush Accelerated, 454 g

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Rush Accelerated, 454 g

Vypredané / Na objednávku

Hmotnosť 450 g
Doplňujúce info Stacker 2 Rush je Nitric Oxide Superstimulant. NEOBSAHUJE DMAA, GERÁNIUM!
Dávkovanie 9g (3 odmerky) rozmiešať v 150ml vody, vypiť 30min. pred tréningom
Výživové údaje Viď label produktu

Predtréningová pumpa Stacker2 Rush 454g - POZOR! Toto je TOP predtréningovka!

Superstimulačná svalová NO pumpa, BEZ DMAA -  Geranium - Methyl-hexane-Amine.

Najsilnejší predtréningový stimulačný produkt na trhu! Cítiť ho na prvom tréningu!

Stacker 2 Rush Accelerated 454g predtreningova pumpa no cena davkovanie

Aktualizácia! Prezrite si našu kategóriu Ideálne kombinácie a vyberte si tú najsilnejši predtréningovú kombináciu za super cenu!

Už v predaji Rush ACCELERATED. Nový Rush sme skúšali, silou sa na chlp podobá tomuto originálu s methyl-hexane-aminom, ale keďže táto látka dostala v USA zákaz, vytráca sa z doplnkov športovej výživy. 

Keďže Rush nebol postavený výhradne na obsahu geránia, jeho účinnosť je aj naďalej perfektná, aj keď geránium extrakt je z produktu odstránený. 

Stacker 2 Rush Accelerated 454g Svalova pumpa cena davkovanie


RUSH bol najúčinnejším „hard-core“ doplnkom, ktorý sa objavil na trhu. Verzia Accelerated nastupuje po ňom.

Najnovší produkt STACKER2 Rush Accelerated NEobsahuje ultra-koncentrovaný extrakt geránia (pelargónia). 

Čo potrebuje ťažko trénujúci človek?

  • silný príval adrenalínu - zvýši jeho výkon
  • tvrdší a intenzívnejší tréning - dosiahne lepšie výsledky
  • rýchlejšiu regeneráciu - môže rýchlejšie zvyšovať výkonnosť
  • svalovú pumpu už do 5 minút - ideálne pre silu a objem

Svalová pumpa - V dávke aspoň 3g Arginínu AKG!
Pre zlepšenie svalovej pumpy odporúčame pridať 3g AAKG, prípadne iných NO stimulantov, ideálnou kombináciou je s RUSHOM - Nitrox Boost od Stacker2 - konkrétne 8 kps.

Stackerov Rush Accelerated je vhodný pre každého tvrdo trénujúceho liftera, kulturistu, športovca v období prípravy, keď je cieľom zvýšenie maximálneho výkonu, silového, dynamického ap.

Svalová pumpa síce nie je taká perfektná ako napr. u Muscle Freak Professional (ak berieme do úvahy len jeden produkt), ale dá sa zlepšiť pridaním arginínu!

Obsah látok v RUSH Accelerated od Stacker2 je prírodný, nie je syntetický! 

V dávke Rushu Accelerated je 200mg kofeínu na 9g, to znamená 66,6mg kofeínu na odmerku!! Dávkujte ho preto opatrne!

Stacker 2 Rush Accelerated  description predtreningova pumpa davkovanie

Dávkovanie Stacker2 Rush

Aj dávka Akcelerovaného Rushu vám zdvihne adrenalín - !
Základná dávka pred tréningom alebo záťažovým cvičením je 9g, to sú tri zarovnané odmerky. Aby ste objektívne zistili, aký to bude mať na vás účinok, odporúčame túto dávku odskúšať ráno na lačno s 3 - 4 dcl vody. Na plnú 15 gramovú dávku môžete prejsť až po "udomácnení" tej 9 g dávky. Po prvý krát sa stáva, že človek nevie dobre zaspať, to je spôsobené práve silou produktu.

Extra UPOZORNENIE: Rush zvyšuje schopnosti ako rečový prejav, aktívne myslenie, reakčnosť, vzbudivosť, v negatívnom zmysle roztržitosť, asertivitu. Neodporúčame užívať v rizikovom prostredí ako kluby, disco bary a podobne. A už vôbec nie s alkoholom!

PELARGÓNIA (GERANIUM) - UŽ SA V obsahu NENACHÁDZA !
Najsilnejšie zložky DMAA - dimetylamylamín a metyl hexán amín sú látky prirodzene sa vyskytujúce v stonkách a listoch byliny. Týmto látkam sa pripisuje podobná štruktúra ako má amfetamín. Na základe návrhu v USA boli z produktu odstránené. Nahradili ho Agmatine sulfát a viac kofeínu s inými extraktmi.

Rush pomáha pri získavaní svalovej hmoty
Dodá oveľa viac energie počas tréningu. Kreatín s arginínom vytvoria plné napumpované svaly, s takým krvným riečišťom, ktoré dodá zvýšené množstvo živín do svalov počas celého tréningu. To znamená dostatok energie na veľmi tvrdý tréning. Nezabúdajte na vysokú dôležitosť potréningového regeneračno rastového drinku s aminokyselinami, poriadne prekrvené svaly aminokyseliny absorbujú ako huba.

Stacker2Rush Accelerated pumpa  Stacker2Rush Accelerated pumpa cena davkovanie  Stacker2Rush Accelerated davkovanie.jpg


Doping z pohľadu obsiahnutých látok - RUSH ACCELERATED JE DOPING FREE !

Pre koho je akcelerovaný Rush obzvlášť vhodný? Pre fighterov, bežcov na krátke až stredne dlhé trate, kulturistov, powerlifterov, strongmanov, ťažko pracujúcich v nočných smenách. 

TIP: V žiadnom prípade neodporúčame RUSH začiatočníkom, ktorí nemajú s predtréningovými stimulantmi podobného charakteru skúsenosti! Ide o extrémny energetický stimulant!

Varovanie pre profesionálnych športovcov Rush Accelerated popri perfektne stimulujúcej zložke obsahuje aj anabolickú Nitric Oxide zložku: Kreatín, Arginín a BCAA, ktorá vám pomôže s budovaním svalov.

S čím ho odporúčame brať? Nakoľko Rush je menej pumpa ako energetický stimulant, odporúčame spolu s ním užívať NO prípravky, napríklad Weider Arginine + Ornithine je veľmi dobrá kombinácia, spolu s Arginínom AKG od Olimpu rovnako dobrá, ideálne primiešať k nemu aj Arginine Xplode od Weidera, zlepší sa chuť nápoja a efekt bude ohromný.

Športovci, ktorým sme dali otestovať novú verziu, nepocítili výrazný rozdiel medzi starou a novou verziou. U všetkých stimulačných produktov platí, že pokiaľ užívate nejaký doplnok dlehšie ako 3 týždňe, iný produkt, skúšaný po ňom sa vám bude zdať klasicky menej účinný, preto opatrne navyšujte dávky, prípadne, doprajte svojmu organizmu odpočinok od podobných stimulantov aspň po dobu dvoch týždňov.

Každý vo FIT PLUS-e tento produkt odskúšal, takže keď sa pýtate na našich predajniach, alebo priamo online, či už v e-shope, alebo na facebooku, odpovedajú vám na otázky ľudia, ktorí ho nielen poznajú ale aj užívajú a skúšajú rôzne kombinácie.  A tak to je skoro s každým produktom, ktorý ponúkame.

UPOZORNENIE pre užívateľov:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie (max. 5 odmeriek na deň/24hod), nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 450 g
Doplňujúce info Stacker 2 Rush je Nitric Oxide Superstimulant. NEOBSAHUJE DMAA, GERÁNIUM!
Dávkovanie 9g (3 odmerky) rozmiešať v 150ml vody, vypiť 30min. pred tréningom
Výživové údaje Viď label produktu

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky