Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Essential Aminos, 400 g

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Essential Aminos, 400 g

Vypredané / Na objednávku

Stacker2 Essential Aminos 400g sú hlavné, potrebné aminokyseliny v prášku na riedenie s vodou, ochutené. Nový, kvalitnejší doplnok, pre okamžité zabudovanie aminokyselín. Vynikajúci pomer kvality, ceny a chuti!

Hmotnosť 500 g
Doplňujúce info Kvalitné esenciálne aminokyseliny od Stackera. Tie hlavné pre potreby tela.

Stacker2 Essential Aminos 400g sú hlavné, potrebné aminokyseliny v prášku na riedenie s vodou, ochutené. Nový, kvalitnejší doplnok, pre okamžité zabudovanie aminokyselín. Vynikajúci pomer kvality, ceny a chuti!

Za esenciálne aminokyseliny je považovaných 8 známych aminokyselín, pričom veľký význam sa z hľadiska potrebnosti prikladá aj glutamínu.

Všetci športovci s dôrazom potreby na silu svalov a výkonnosť potrebujú dostatok týchto aminokyselín, čo nie je možné dosiahnuť v súčasnej strave spôsobom, ktorý nezaťaží trávenie. Čisté esenciálne aminokyseliny ako výživový doplnok trávenie nezaťažujú a priamo sa vstrebávajú do organizmu.

Stacker2 Esenciálne aminokyseliny obsahujú:

  • Všetky esenciálne aminokyseliny v optimálnom pomere
  • 5,7 g farmaceutického kvalitné L-glutamínu
  • 4,5 g BCAA v každej dávke
  • BCAA v pomere 03:01:01

Dávkovanie: najlepšie ihneď po cvičení 1 dávku (16g) v 250 ml vody, veľmi dobré aj pred, pokiaľ nemáte iný doplnok. V netréningový deň ráno na lačno pred raňajkami.

Stacker2 essential aminoc 400g

Prečo potrebujete aminokyseliny?

Ako možno viete, aminokyseliny sú stavebnými kameňmi proteínov. Musíte aminokyselinami pomôcť vaším svalom aby fungovali na optimálnej úrovni. Človek potrebuje v priemere 1 g proteínov na kilogram telesnej hmotnosti. Ale ak cvičíte intenzívne a chcate rýchlejšie zotavenie, alebo ak chcete budovať veľa svalovej hmoty, potom je potrebné 2 - 2,5 g bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti.

Vrcholoví športovci a profesionálny kulturisti potrebujú doplnok, ktorý sa vstrebáva v tele veľmi rýchlo a vstrebáva sa do svalov v žiadanom momente. To je dôvod, prečo si vybrať aminokyseliny. Aminokyseliny majú veľkú pridanú hodnotu tesne pred alebo bezprostredne po tréningu, keď organizmus dokáže efektívne prijímať živiny, v anabolickom okne.

Význam glutamínu v základných aminokyselinách

Je osem esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nevie vyrobiť samo, a preto ich musí prijať prostredníctvom stravy. Glutamín je považovaný za deviatu esenciálnu aminokyselinu pre športovcov. To preto, že najmenej 80% z vašich svalov sa skladajú i z glutamínu. Glutamín je tak dôležitý, že ak ho nebudete mať v dostatočnom množstve, vaše telo jednoducho preruší metabolizmus ostatných aminokyselín s cieľom vytvárať glutamín. Dokonca aj BCAA musia katabolizovať, keď je hladina glutamínu príliš nízka. A to je dôvod, prečo jedna porcia Esenciálnych aminokyselín od Stacker2 obsahuje takmer 6 g čistého glutamínu. Všetko, čo ste si prečítali a všetko, čo už viete o účinku aminokyselín vo vašom tele nemá zmysel až do okamihu, kedy majú vaše svaly dostatok glutamínu. 

Leucín, anabolické aminokyseliny v základných aminokyselín

Leucín je najdôležitejšia aminokyselina s rozvetveným reťazcom (BCAA). Svalové bunky reagujú na leucín zvláštnym spôsobom. Čím viac leucínu svalových buniek zistí, tým intenzívnejšie vysiela anabolický signál molekula IRS-1. Konkrétne to znamená, že čím viac je leucínu vo svalovej bunke, tým je vybudovanej viac čistej svalovej hmoty. Leucín je tak diskutovaná zložka, že môže zvýšiť syntézu svalových bielkovín o nie menej ako 70%. 

 Stacker2 esencial aminos 400g

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 500 g
Doplňujúce info Kvalitné esenciálne aminokyseliny od Stackera. Tie hlavné pre potreby tela.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky