Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Nordic Track Všetky produkty

Stacionárny bicykel NordicTrack GX 5.1 Spinning

Nordic Track Všetky produkty

Stacionárny bicykel NordicTrack GX 5.1 Spinning

Vypredané / Na objednávku

Hmotnosť 55 Kg
Doplňujúce info Spiningový domáci trenažér
Farba Ako na obrázku

Maximálny výkon so spiningovým trenažérom ​​NordicTrack GX 5.1 bol špeciálne navrhnutý tak, aby zodpovedal vašim potrebám optimalizovať vlastné výsledky! Tento indoor bike je vybavený inovatívnym pohonným systémom, ktorý prináša nízkoodporovú rotáciu a výkon.    NordicTrack ® GX5.1 funkcia nastaviteľného odporu, protišmykové riadidlá, polstrované sedladlo s vertikálne aj horizontálne nastaviteľným systémom vám dopomôže sústrediť na prácu, namiesto toho, aby ste boli rušení nepresným nastavením riadidiel, polohy sedadla, alebo výšky.

NordicTrack GX 5.1  - základné informácie Nastaviteľné sedadlo - je kľúčovou vlastnosťou bicykla, ktorá zabezpečuje pohodlie pre cvičenie. Vertikálne a horizontálne úpravy pomôžu nájsť ten presný uhol.

Jednoducho nastavte sedadlo aby zodpovedalo vašim potrebám - muži nezabudnite znížiť uhol sedadla voči rovine aspoň o 2 stupne.

Spinning bike nordictrack

Ľahko nastaviteľný odpor pomáha spáliť viac kalórií, zvyšuje intenzitu a zlepšuje svalový tonus, stačí nastaviť počas cvičenia. 

Pedále s klipsňami a remeňmi pre uchytenie, aby sa vaše nohy nevyšmykli - tieto pedále majú vstavané klipsne a remienky na zvýšenie stability. Pre zvýšenie intenzity a pokročilých užívateľov, použité pedále so stranou s klipsňami nahor. 

Nordictrack spining cycle

Bezdrôtový prijímač a vysielač nie je súčasťou. 

Belt Drive System - hladký pohon je vybavený jednotkou automatického napínania pásu, takže každá rotácia pedálu je konštantná a presná, ktorá vám ponúka neuveriteľné jednodúché a bezpečné bicyklovanie. 

Inovatívna technológia zabezpečuje extrémne tichý chod, takže hluk nebude zasahovať do vášho tréningu. 

Nastaviteľné, Non-Slip Riadítka s úchytmi Znížte únavu a predchádzať nepohodlie s týmito protišmykovými riadidlami, ktoré boli ergonomicky navrhnuté k posilneniu vášho tréningu podporou pohodlia dokonale sa prispôsobujúcim tvarom riadítok. Nastavte výšku pre správne položenie rúk.

Riaditka spinning bike nordictrack

Quick-Stop systém brzdenia - inovatívny brzdný systém. Postavený na rýchlo sa rozbiehajúcom kardio zaťažení, môžete rýchlo pustiť a zastaviť kedykoľvek. 

Fitness trenazer brzdy

Pevný oceľový rám je navrhnutý v spolupráci s cestnými cyklistami. Jeho pevnosť a funkčnosť je bezpečná po dlhé roky.

Podsvietený LCD displej - Tento displej môže sledovať vašu rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie, tepovú frekvenciu a RPM, takže môžete sledovať svoj ​​pokrok v rámci každodenného tréningu. 

Pre ľahšiu manipuláciu s bicyklom poslúžia transportné kolieska. Doplnkom, ktorý je nanajvýš potrebný je aj stojan na fľašu, ktorý zabezpečuje hydratáciu na dosah.

Každý produkt NordicTrack je certifikovaný "Love The World" - to znamená že počas jeho výroby je  kvalita zameraná aj na znižovanie emisií, priemyselnej výroby a zlepšovanie životného prostredia planéty.

ODSKÚŠAJTE SI HO U NÁS! NA PREDAJNIACH VÁM OCHOTNE PORADÍME S VÝBEROM. 

BEZPEČNOSTNÉ INFO

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 55 Kg
Doplňujúce info Spiningový domáci trenažér
Farba Ako na obrázku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky