Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Red Bull Všetky produkty

Red Bull Sugarfree, 250 ml

Red Bull Všetky produkty

Red Bull Sugarfree, 250 ml

Red Bull Sugarfree vám dá krídla pri vyrovnávaní náročného dňa medzi prácou a posilňovňou alebo počas nočnej zábavy s priateľmi. Kedykoľvek potrebujete povzbudiť.

Hmotnosť 250 g

Red Bull Sugarfree vám dá krídla pri vyrovnávaní náročného dňa medzi prácou a posilňovňou alebo počas nočnej zábavy s priateľmi. Kedykoľvek potrebujete povzbudiť. 100% bez cukru.

Red Bull red torro

Kedy ho piť:

Počas cesty: Každý vodič vie, že najdôležitejším faktorom bezpečnej cesty je byť v stave bdelosti. Red Bull je ideálne palivo pre tých, ktorí najazdia veľa kilometrov. Či už ste na stresujúcej služobnej ceste, spontánnom výlete alebo na prázdninách, dajte si pauzu a siahnite po vychladenej plechovke Red Bullu. 

Počas prednášok a seminárov: Bielo-strieborná plechovka patrí do výbavy vysokoškolských študentov na prednášky a semináre rovnako ako pero a papier. Red Bull Energy Drink ocenia po náročnom dni v posluchárni a študovni alebo vo voľnom čase so spolužiakmi a priateľmi.

V práci: Svet sa točí závratnou rýchlosťou, a preto je pracovný život určite každodennou výzvou. Pre všetkých, ktorí sa musia na svoju prácu skutočne koncentrovať, predstavuje vychladený Red Bull dodatočnú podporu. Či už je to počas náročných stretnutí, konferenčných hovorov alebo pri kreatívnom brainstormingu, vo vašom prvom zamestnaní alebo v pozícii riaditeľa.

Pri športe: Vždy, keď športovci potrebujú krídla, siahnu po Red Bulle. Red Bull Energy Drink oceňujú športoví nadšenci a vrcholoví športovci na celom svete.

Pri hraní videohier: Dobré zručnosti a neustály tréning sú polovicou úspechu. Ak chcete udržať krok s ostatnými členmi tímu alebo súpermi, v žiadnom prípade nezabudnite mať pri sebe plechovku Red Bullu, aby ste mohli prejsť na vyšší level.

Keď ste vonku celý deň a noc: Red Bull je samozrejmým hosťom na každom večierku, posedení v klube, festivale a koncerte. Rovnako ako mnohí DJs, B-boys a iní umelci, aj vy môžete využiť Red Bull na to, aby ste si svoje dni a noci užili čo najviac.

Zloženie:

Kofein, Taurín, vitamín B, Aspartám, acesulfám draselný, Pramenistá voda z Álp

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky