Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

Dôležitý oznam: Predajne zatvorené.

Vážení zákazník,
v súlade s nariadením vlády budú naše predajne od soboty 24.10.2020 uzavreté až do ukončenia tzv. „lockdownu“.
Osobný odber v Showroome Bratislava možný!
Využite prosím služby nášho eshopu www.fitplus.sk a Buďte FIT!

team FIT PLUS 

Partneri

Spoločnosti FIT PLUS s.r.o. je výhradným dovozcom či distribútorom pre SR výživových doplnkov značiek WEIDER, OLIMP, AONE, MAX MUSCLE, NATURE'S BEST, STACKER2 a BODY ATTACK, fitness zariadení LIFE FITNESS, NORDICTRACK, PRO-FORM, BODY-SOLID, ALEX, PAVIGYM, šprtových doplnkov a oblečenia HARBINGER.

Na základe toho GARANTUJEME originalitu a kvalitu produktov, ktoré predávame v našich predajniach a v internetovom obchode www.fitplus.sk.

Prečo nakupovať doplnky výživy u autorizovaných predajcov?

Z jednoduchého dôvodu. Vaše zdravie je iba jedno!

Preto by ste sa mali zaujímať o pôvod vašich výživových doplnkov, ktoré užívate. Produkty predávané cez oficiálne označených predajcov sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, sú bezpečné, obsahujú deklarovanú účinnú látku a v prípade potreby ich môžete vrátiť predajcovi. Na druhej strane neobsahujú zakázané látky, produkty sú certifikované a ich kvalita je garantovaná.

V prípade, že nakupujete tovar v obchode, ktorý nie je označený ako autorizovaný predajca hore uvedených značiek, vystavujete sa riziku nákupu tovaru zo šedého dovozu, prípadne fake-ových produktov a tým ohrozujete svoje zdravie. Ako rozpoznať neoriginálne doplnky výživy?

Magazín
Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2015 - vítěz Pricemania.sk Bezpečný nákup
Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
© FIT PLUS s.r.o.
Hore