Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

V rámci nariadených opatrení a bezpečnosti našich zákazníkov sme dočasne zrušili osobné odbery v našich predajniach.

Aktuálne je možné vyzdvihnutie objednávky v showroome v Bratislave s platbou kartou online alebo doručenie kuriérom s platbou kartou online alebo platbou kartou na dobierku.

Partneri

Spoločnosti FIT PLUS s.r.o. je výhradným dovozcom či distribútorom pre SR výživových doplnkov značiek WEIDER, OLIMP, AONE, MAX MUSCLE, NATURE'S BEST, STACKER2 a BODY ATTACK, fitness zariadení LIFE FITNESS, NORDICTRACK, PRO-FORM, BODY-SOLID, ALEX, PAVIGYM, šprtových doplnkov a oblečenia HARBINGER.

Na základe toho GARANTUJEME originalitu a kvalitu produktov, ktoré predávame v našich predajniach a v internetovom obchode www.fitplus.sk.

Prečo nakupovať doplnky výživy u autorizovaných predajcov?

Z jednoduchého dôvodu. Vaše zdravie je iba jedno!

Preto by ste sa mali zaujímať o pôvod vašich výživových doplnkov, ktoré užívate. Produkty predávané cez oficiálne označených predajcov sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, sú bezpečné, obsahujú deklarovanú účinnú látku a v prípade potreby ich môžete vrátiť predajcovi. Na druhej strane neobsahujú zakázané látky, produkty sú certifikované a ich kvalita je garantovaná.

V prípade, že nakupujete tovar v obchode, ktorý nie je označený ako autorizovaný predajca hore uvedených značiek, vystavujete sa riziku nákupu tovaru zo šedého dovozu, prípadne fake-ových produktov a tým ohrozujete svoje zdravie. Ako rozpoznať neoriginálne doplnky výživy?

Magazín
Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2015 - vítěz Pricemania.sk Bezpečný nákup
Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
© FIT PLUS s.r.o.
Hore