🔥 Už len do konca týždňa: BLACK FRIDAY tu 🔥

Olimp CardioSlim, 30 kapsúl

Olimp CardioSlim, 30 kapsúl

Vypredané / Na objednávku

Doplnok stravy Cardio Slim (olimp cardio) je určený ľuďom, ktorí sa chcú starať o zdravie srdca a udržiavať zároveň zdravú telesnú hmotnosť

8,70 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 100 g
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 1 kps denne

Olimp CardioSlim, 30 kps

  • Doplnok stravy Cardio Slim (olimp cardio) je určený ľuďom, ktorí sa chcú starať o zdravie srdca a udržiavať zdravú telesnú hmotnosť.  Výrobok obsahuje látky, ktoré podporujú metabolizmus tukov, ako aj podporujú srdce a pečeň.
Zloženie Cardio Slim:
 cholín bitartrát (VitaCholine®) - cholín, plniaca látka - mikrokryštalická celulóza;  extrakt cesnaku (Allium sativum L.), protihrudkujúce látky- horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý;  cholekalciferol - vitamín D, kyanokobalamín - vitamín B12, pyridoxín hydrochlorid - vitamín B6, tiamínmononitrát - vitamín B1, pikolinát chrómu - chróm, kyselina listová - folát, kapsula (zložky: želatína, farbivo E 171).

Výživové údaje CardioSlim na 1 kps (odporúčaný denný príjem): 

VitaCholine® - 500 mg | z toho cholín - 200 mg *
Cesnakový extrakt - 20 mg * | z toho alicín - 0,4 mg *
Allina - 0,7 mg *
vitamín D - 15 mg  | 600 J.m; RWS 300%)
Tiamín - 1,1 mg (RWS 100%)
Vitamín B6 - 1,4 mg (RWS 100%)
Vitamín B12 - 2,5 mg (RWS 100% )
Kyselina listová - 200 mcg (RWS 100%)
Cchróm - 40 mcg (RWS 100%).  
* - nie je stanovená odporúčaná denná dávka | RWS = ODD - Odporúčaná denná dávka

V produkte Olimp CardioSlim nájsdete kombináciu prísad, ktoré pôsobia na tri dôležité aspekty telesných funkcií - pomáhajú udržiavať dobrý stav srdca a pečene a podporujú metabolizmus tukov. 

Doplnok výživy obsahuje cholín, ktorý je stavebným kameňom lipidových membrán, čo je prírodná látka v ľudskom tele.  Ovplyvňuje udržiavanie správneho procesu metabolizácie tukov.  Chróm sa okrem toho podieľa na správnom metabolizme makroživín, čo ovplyvňuje aktivitu enzýmov, ktoré regulujú metabolické procesy tukov a cukrov.  Chróm tiež podporuje správne fungovanie hladiny glukózy v krvi. Cesnakový extrakt, ktorý pomáha udržiavať správne fungovanie srdca a krvných ciev a tiež ovplyvňuje udržiavanie normálnych hladín lipidov a cholesterolu v krvi.  Tiamín ovplyvňuje správne fungovanie srdca.  Okrem toho vitamín B6, B12, kyselina listová a cholín pomáhajú udržiavať správny metabolizmus homocysteínu.  Je jedným z faktorov zodpovedajúcich za stav kardiovaskulárneho systému.  Doplnok výživy Cardio slim vďaka obsahu cholínu podporuje aj funkciu pečene.

Použitie:
Doplnok výživy Olimp Cardio Slim určený pre dospelých na podporu správneho fungovania srdca, udržiavania správnej telesnej hmotnosti, ako aj na udržiavanie pečene v dobrom stave.

Doplňujúce informácie:
Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.  Uchovávajte mimo dosahu detí pri izbovej teplote.  Mali by byť chránené pred vlhkosťou.  Ľudia s cukrovkou, ktorí používajú inzulín alebo antidiabetiká, by sa mali poradiť o užívaní s lekárom.

Kontraindikácie
 Produkt nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku.  Nepoužívať u žien počas tehotenstva a u dojčiacich matiek.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 100 g
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 1 kps denne

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky