🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY tu 🔥

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Vypredané / Na objednávku

BCAA 20:1:1 s najväčším podielom Leucínu

28,70 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 500 g
Počet dávok 50
Príchuť - varianty xplosive cola
Príchuť - varianty xplosive cola
Forma produktu Prášok
Dávkovanie 10 g prášku v 200 ml vody, 1-2 x denne

Olimp BCAA 20:1:1 Xplode, 500g

Xplode ™ je rad doplnkov výživy, ktorý je založený iba na inovatívnych produktoch a je určený pre ľudí s nekompromisnými očakávaniami. Jedinečné zloženie týchto doplnkov je výsledkom úsilia vedcov z laboratórií Olimp®.

Zloženie nových výrobkov je založené na najnovších výskumoch v oblasti výživy a suplementácie pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Dlhoročné skúsenosti s doplnením Olimp® určite prispeli k úspechom špičkových športovcov z tímu Olimp Team, ktorí sa tiež podieľali na vytvorení línie Xplode ™. Inovatívne zloženie každého produktu v rade Xplode ™ je založené na najúčinnejších a farmaceuticky čistých účinných látkach s preukázaným a zdokumentovaným bezpečným účinkom.

Žiadna lacná kvalita, BCAA od Olimp sú TOP produkt

Xplode ™ je produktová rada s vynikajúcou rozpustnosťou a sú dokonale stráviteľné. Ochutené aminokyseliny v prášku určené pre prípravu nápoja. Esenciálne aminokyseliny BCAA v pomere 20:1:1, s Vitamínom B6, horčíkom, zinkom a citrulínom.  Pre podporu rýchlejšej regenerácie. Ochrana svalovej hmoty znamená rýchlejší rast, silnejšie svalové vlákna, vyššie výkony.  

Balenie BCAA 20:1:1 Xplode

  • 500g = 50 porcií.

Dávkovanie BCAA 20:1:1 Xplode

  • Užite 1-2 porcie denne - pred jedlom alebo tréningom a po tréningu alebo pred spaním. Rozrobte jednu porciu (7,2 g prášku = 1 lopatka) do 200 ml vody. Spotrebujte hneď po príprave.

Výživové údaje

Olimp BCAA 20_1_1 Xplode, 500g

Zloženie BCAA 20:1:1 Xplode

aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (63,1% L-leucín, 3,15% L-valín, 3,15% L-izoleucín),13,9% L-citrulín, kyselina: kys. citrónová, citrát sodný, 1,3% oxid horečnatý, sladidlá - acesulfam K, sukralóza; emulgátor - lecitíny (zo sóje); 0,1% diglycinát zinočnatý (Albion®), 0,003% Pyridoxín HCl, farbivá: karotény (A), karmíny (B), riboflavíny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133F, patentovaná modrá V(G), indigokarmíny(H), chlorofyly a chlorofylíny (I), kurkumín (J), antokyany (K), extrakt z papriky (L), betanín (M), rastlinný uhlík (N).  (A)-(Z) - V závislosti od chuti výrobku pre použité zložky pozri symboly (A-Z) vedľa dátumu minimálnej trvanlivosti (Best before).

Spotrebujte do: Viď obal.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte dobre uzavreté mimo dosahu detí,  na tmavom, chladnom a suchom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Výrobca: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o., Nagawczyna 109c, Dębica 39-200, Polska. Distribútor: FIT PLUS spol. s r.o., Seberíniho 14, 820 12 Bratislava, PO BOX 40, www.fitplus.sk

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 500 g
Príchuť - varianty xplosive cola
Príchuť - varianty xplosive cola
Forma produktu Prášok
Dávkovanie 10 g prášku v 200 ml vody, 1-2 x denne

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky