Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Olimp AAKG XPLODE Powder 440 g (arginín alfa keto glutarát) - prášková NO pumpa

Olimp AAKG XPLODE Powder 440 g (arginín alfa keto glutarát) - prášková NO pumpa

Vypredané / Na objednávku

Hmotnosť 500 g
Doplňujúce info Maximálny obsah účinnej látky, žiadny cukor, extra rozpustná forma

Olimp AAKG XPLODE Powder 440 g (arginín alfa keto glutarát) - prášková NO pumpa bez cukrov a bez stimulantov

Super dávka arginínu s maximálnou rozpustnosťou a skvelou chuťou, vo forme AKG pre maximálnu účinnosť. Zo série XPLODE.

 


Xplode ™ je séria doplnkov len na základe skutočne inovatívnych produktov, ktoré sú určené pre tých, ktorí vyžadujú splnenie nekomromisných očakávaní. Unikátne zloženie z týchto doplnkov je výsledkom úsilia vedcov z laboratórií Olimp®, ktorí prinášajú jednotlivé produkty na základe najnovšieho výskumu doplnkovej výživy pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. 

Mnohoročné skúsenosti Olimpu v oblasti suplementácie bez všetkej pochybnosti prispeli k úspechu najúspešnejších športovcov z tímu Olimp, ktorý sa tiež podieľajú na vytvorení XPLODE ™ série. 

Inovatívne zloženie každého výrobku z XPLODE ™ série je založené výhradne na najúčinnejších a čistých farmaceuticky účinných látok s preukázanou a zdokumentovanou účinnosťou. Žiadne lacné náhrady!

Xplode ™ je séria produktov s veľmi vysokou rozpustnosťou a vzrušujúcimi, intenzívnimy ovocnými chuťami, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a zostaviť si vlastnú kombináciu, ktorá zodpovedá vašej potrebe.

Aplikácia maximálnej mikronizácie voľných foriem je faktor dokonalej vstrebateľnosti účinných látok obsiahnutých v každom produkte tejto unikátnej série.


AAKG Powder XPLODE™ je L-arginín alfa ketoglutarát-(AAKG) v prášku, je to NO PUMP doplnok výživy pre permanentnú svalovú pumpu.Arginín je základná živina, ktorá hrá dôležitú úlohu pri vytváraní aktívnej biologickej živiny suché ako oxid dusnatý (NO). Jedno balenie AAKG obsahuje 55 dávok, to je skoro na dva mesiace - je to ekonomické balenie.Výhody prášku? Môžete si namerať presné množstvo potrebného množstva a nekonzumujete zbytožne kapsule, ktoré spomaľujú proces vstrebania účinnej látky.Zloženie:47% L-arginín alfa ketoglutarát-(AAKG), regulátory kyslosti - kyselina citrónová, citrónan sodný, zahusťovadlo - arabská guma, aróma, protihrudkujúca látka - fosforečnan vápenatý, sladidlá - sukralóza, acesulfam K, farba: beta-karotén.
 | Obsah účinnej látky  | 1 dávka (8 g)  | Na 100 g
 | L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG)  | 3750 mg   | 46, 875 gDávkovanie: 3Vezmite jednu dávku denne pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou. 1 diel (8 g prášku - meracie jednotky 12 = 1/3 alebo 1 odmerka ploché lyžice) na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.  UPOZORNENIE


Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 500 g
Doplňujúce info Maximálny obsah účinnej látky, žiadny cukor, extra rozpustná forma

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky