Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

OCTAGO team robil všetko pre fitness

Účastníci sa počas campu naučili správne techniky cvikov s vlastnou váhou tela (kalisteniky) a takisto, ako si správne zostaviť tréning, tak aby bol efektívny. Cieľom OCTAGO tímu bolo ukázať ľuďom, že cvičenie nie je len o výzore, ale hlavne o pocitoch, ktoré k cvičeniu patria.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

Z veľkého množstva pozitívnych hodnotení vyberáme napríklad reakciu od účastníčky kempu Evky.

"Ja som na kempe pozbierala posledné zvyšky svojho sebavedomia a začala na nich "budovať" novú, cieľavedomú Evu ❤. Priznávam, že prekvapujem sama seba, ako makám... Ďakujem organizátorom kempu za skvelé nakopnutie ❤"

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

Ak chcete aj vy zažiť niečo nové a prežiť dovolenku so skvelou partiou ľudí, neváhajte a napíšte! Dlhé hodiny nič nerobenia vymeníte za hodiny cvičenia.

Všetky dôležité informácie nájdete na stránkach OCTAGO teamu www.camps.octago.sk, alebo ich môžete sledovať na Facebooku. Tým pádom vám už nikdy neunikne nič podstatné. Na ich stránke sa tiež môžete prihlásiť už na najbližší event. Držíme palce.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus
Odeslat emailem
© FIT PLUS s.r.o.
Hore