Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

Dôležitý oznam: Predajne zatvorené.

Vážení zákazník,
v súlade s nariadením vlády budú naše predajne od soboty 24.10.2020 uzavreté až do ukončenia tzv. „lockdownu“.
Využite prosím služby nášho eshopu www.fitplus.sk a Buďte FIT!

Váš team FIT PLUS 

OCTAGO team robil všetko pre fitness

Účastníci sa počas campu naučili správne techniky cvikov s vlastnou váhou tela (kalisteniky) a takisto, ako si správne zostaviť tréning, tak aby bol efektívny. Cieľom OCTAGO tímu bolo ukázať ľuďom, že cvičenie nie je len o výzore, ale hlavne o pocitoch, ktoré k cvičeniu patria.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

Z veľkého množstva pozitívnych hodnotení vyberáme napríklad reakciu od účastníčky kempu Evky.

"Ja som na kempe pozbierala posledné zvyšky svojho sebavedomia a začala na nich "budovať" novú, cieľavedomú Evu ❤. Priznávam, že prekvapujem sama seba, ako makám... Ďakujem organizátorom kempu za skvelé nakopnutie ❤"

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

Ak chcete aj vy zažiť niečo nové a prežiť dovolenku so skvelou partiou ľudí, neváhajte a napíšte! Dlhé hodiny nič nerobenia vymeníte za hodiny cvičenia.

Všetky dôležité informácie nájdete na stránkach OCTAGO teamu www.camps.octago.sk, alebo ich môžete sledovať na Facebooku. Tým pádom vám už nikdy neunikne nič podstatné. Na ich stránke sa tiež môžete prihlásiť už na najbližší event. Držíme palce.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus
Odeslat emailem
Magazín
Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2015 - vítěz Pricemania.sk Bezpečný nákup
Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
© FIT PLUS s.r.o.
Hore