🥑 🥦 Všetky obľúbené VEGAN produkty TU.

Nutrend Endurosnack, 75 g

Nutrend Endurosnack, 75 g

Vypredané / Na objednávku

Endurosnack je špecializovaný energetický gel s postupným uvoľňovaním energie. Svojím zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru.

Hmotnosť 80 g

Endurosnack je špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňovaním energie. Svojím zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu Predovšetkým vytrvalostného charakteru.

Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporucam používať pravidelne v Priebeh fyzickej zátaže. Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovaním energie, ktore vám pomôžme efektívne predchádzať Energetický kríze a tím maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose ™), ktora vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňujú tolko Výsledné osmolalitu v tráviacom Trak a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojom a nespôsobuje žiadny zažívacími ťažkosti. 

Endurosnack s Cukor a sladidlá je určený pre: kontinuálne a Dlhodobé zásobením organizmu energiu. Doplnením energie pred výkonom a počas výkonu.

výhody:

  • praktická forma znovu uzatvárateľných túb
  • izomaltulóza (Palatinose ™)
  • L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu,
  • L-alanín
  • BCAA v pomere 2: 1: 1 
  • taurín a glycín

Nutričné ​​hodnoty:

100 g 4 tuby (sáčky)
Energetická hodnota 669 kJ / 157 kcal 2007 kJ / 472 kcal
tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
sacharidy 37,1 g 111,3 g
   z toho cukry 36,3 g 109 g
vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 1,8 g 5,5 g
soľ 0,1 g 0,3 g
taurínu 667 mg 2000 mg
glycínu 667 mg 2000 mg
L-leucínu 333 mg 1000 mg
L-izoleucín 167 mg 500 mg

Zloženie:

ENDUROSNACK príchuť zelené jablko: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, emulzia zelené jablko (aróma, farbivá E-102 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-131), taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.
ENDUROSNACK príchuť marhuľa: voda, isomaltulóza - Palatinose™  (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , aróma, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivo beta karotén.
ENDUROSNACK príchuť pomaranč + kokos: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, emulzia oranž (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b) , L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.
ENDUROSNACK príchuť Piňa colada: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia ananás (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.
ENDUROSNACK príchuť ostružina: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, aróma, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a brilantná modrá.

Dávkovanie:

  • Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.
  • V priebehu záťaže pojedajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite.
  • dospelí maximálne 4 tuby za deň.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.

Upozornenie: Výživový doplnok pre Športovcov

Nesmiete sa používa Ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím Alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráni pred mrazom.

M

MikulasKosice, 08. 10. 2016

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky