Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Nutrend Carbosnack, 55 g

Nutrend Carbosnack, 55 g

Vypredané / Na objednávku

Sú chvíle, kedy je potreba vyčerpanému organizmu okamžite dodať energiu. A práve s tým nám pomôže CARBOSNACK - energetický gel na báze jednoduchých a veľmi rýchlo vstrebateľných sacharidov. Obsahuje navyše účinné látky taurín a glycín.

Hmotnosť 50 g

Nutrend Carbosnack, 55 g

Sú chvíle, kedy je potreba vyčerpanému organizmu okamžite dodať energiu. A práve s tým nám pomôže CARBOSNACK - energetický gél na báze jednoduchých a veľmi rýchlo vstrebateľných sacharidov. Obsahuje navyše účinné látky taurín a glycín.

V energetickom géli CARBOSNACK prevažujú jednoduché cukry (glukóza), ale významnou súčasťou je tiež maltodextrín (polysacharid), ktorý sa vyznačuje predĺženou vstrebateľnosťou. Vďaka vzájomnej kombinácii vybraných druhov sacharidov je zaručená rýchla a efektívna funkčnosť produktu.


CARBOSNACK je vďaka svojej špecifickej konzistencii - gél - veľmi dobre vstrebateľný a nezaťažuje zažívací trakt.

CARBOSNACK je určený pre rýchle doplnenie energie v priebehu výkonu. Riešenie energetickej krízy v priebehu fyzickej záťaže. Doplnenie energetického potenciálu.

VÝHODY

  • Praktické balenie znovu uzatvárateľnej tuby
  • Prevaha jednoduchých rýchlych cukrov

NUTRIČNÉ HODNOTY

100 g 4 tuby 55 g - 1 tuba
Energetická hodnota 742 kJ/175 kcal 1631kJ/384 kcal 408 kJ/96 kcal
Tuky 0 g 0 g 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 g
Sacharidy 42,1 g 92,6 g 23,2 g
   z toho cukry 32,7 g 71,9 g 18,0 g
Vláknina 0 g 0 g 0 g
Bielkoviny 1,3 g 2,8 g 0,7 g
Soľ 0,04 g 0,08 g 0,02 g
Glycín 909 mg 2000 mg 500 mg
Taurín 909 mg 2000 mg 500 mg
Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

ZLOŽENIE

príchuť marhuľa – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, aróma, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivo beta karotén.

príchuť zelené jablko – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, emulzia zelené jablko (aróma, farbivá E-102 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-131), zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.

príchuť pomelo – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, aróma, konzervačné látky konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivo beta karotén.
príchuť čučoriedka – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, emulzie čučoriedka (aróma, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-133), zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný, aróma, konzervant kyselina sorbová.

príchuť slivka – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, aróma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a brilantná modrá.

príchuť bitter lemon – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, emulzie bitter lemon (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.

príchuť cola – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, emulzie cola (aróma, farbivo E-150d), regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.
DÁVKOVANIE
  • V prípade potreby užite počas aktivity a vždy dostatočne zapite.
  • Maximálne 4 tuby za deň.
  • Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

POUŽITIE

Odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.

UPOZORNENIE
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukládaj mimo dosahu detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladuj v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráň pred mrazom.
M

MikulasKosice, 08. 10. 2016

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky