Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

MUSCLETECH Všetky produkty

Muscletech Cell-Tech Performance, 2724 g

MUSCLETECH Všetky produkty

Muscletech Cell-Tech Performance, 2724 g

Vypredané / Na objednávku

Hmotnosť 3 Kg
Doplňujúce info Inovovaný Celltech Hardcore - lepšie zloženie, lepšia cena

MuscleTech Cell Tech Performance Series 2700 g - s novým lepším zložením pre rýchlejšie výsledky v budovaní svalovej hmoty

Kreatínová formula pre hardgainerov (ťažko naberajúcich hmotu) - CELLTECH prináša 7g certifikovaného  HPLC kreatín monohydrátu a 3 g kreatínu HCl, ktorý pomáha zlepšiť medzitréningovú regeneráciu svalov, zosilnenie svalovej výkonnosti a pomôže vybudovať viac svalovej hmoty!

Muscletech sa poučili z chýb minulosti, keď formulu tvoril z najväčšej časti cukor s kreatínom. No tentoraz do zloženia pridali látky podporujúce regeneráciu svalovej hmoty. okrem veľkej dávky kreatínu prijmete aj 3g kombinácie taurínu a Beta-alanínu a 2g BCAA, okrem toho  vám zloženie dopraje základné minerály potrebné pre "reštart" organizmu po záťaži, vitamíny a silný antioxidant - kyselinu Alfa-lipoovú.

I keď 76% výrobku tvoria sacharidy, tentoraz je z toho cukru len  40%. A sacharidový mix tvorí 10 druhov škrobov, kukuričný, obilný, buckwheat, chia a iné. Táto viacstupňová zmes sacharidov pomáha kreatínu v transporte do svalového tkaniva. Zloženie produktu je prispôsobené pre nasycovaciu a udržiavaciu fázu - každá dávka obsahuje 5g zmesi kreatínu, nasycovanie začnete počas 7 dní s dvoma dávkami denne.

Muscletech Celltech performance 2700 g CENA

ALA - kyselina alfa lipoová pomáha vstrebávaniu glukózy, BCAA i kreatínu do svalov. Pokročilejším športovcom odporúčame pre posilnenie regenerácie navýšiť príjem BCAA, pretože 2g v dávke je nepostačujúca veľkosť.

Treba si uvedomiť, že sval, počas regenerácie a potreby dopĺňania glykogénu, najlepšie reaguje na sacharidy v spolupráci s dostatočným množstvom elektrolytických minerálov, podporujúcich metabolizmus cukrov v tele.

Muscletech cell tech performance DAVKOVANIE CENA

Jedinci počas testu nabrali za prvých 7 dní 1,5 kg svalov, záleží však na tom, či vedci považujú zväčšenie objemu za pomoci sacharidov, kreatínu a vody za nové svaly. Jednoznačne však hmotu vybudujete, jej kvalita záleží však od tréningu. Ďalším faktorom je, že jedinci, ktorí pred užívaním celltechu nič nebrali, reagujú oveľa lepšie ako tí, ktorí brali napríklad len kreatín, alebo gainer, či iný volumizér.

Výhody MuscleTech Cell Tech: Čím sa líši volumizér od gaineru?

  • volumizér má za úlohu rýchlo naplniť svalové bunky živinami
  • hlavná zložka volumizéru sú sacharidy a kreatín
  • gainer dodáva i dostatočné množstvo proteínov (podľa toho, ktorý)
  • najlepší účinok na rast spôsobíte spojením produktov GAINER a Volumizér
  • Volumizér najlepšie využíva anabolické okno, pretože je konštruovaný pre rýchlu absorbciu
  • Gainer je celodenné navyšovanie sacharidovo proteínového príjmu, tie lepšie aj minerálovo vitamínového v správnom pomere
  • volumizér je ideálny doplnok po tréningu, záťaži, výkone, ale nie večer a pred spaním
  • gainer je ideálny po prebudení, počas dňa a ako doplnok k olovrantu alebo večeri (ak sa jedná o gainer bez veľkého podielu jednoduchého cukru)
  • Čo pomôže viac, ak budete brať samostatne, gainer alebo volumizér? Ak má gainer rovnakú hmotnosť ako volumizér, väčšiu odozvu, rast objemu svalových buniek a sily, pocítite z volumizéru, ktorý je však vzhľadom na objem balenia drahší ako Gainer. Ak ale za rovnakú cenu kúpite Gainer s 2 až 3 násobným objemom (ak má kvalitné zloženie), väčší význam má kúpa gaineru. Najlepšie je však spojiť tieto typy doplnkov do kombinácie.

Muscletech celltech perforomance 3

Dávkovanie CellTechu:

Pre najlepšie výsledky: Počas prvých 7 dní (nasycovacia fáza) užívajte 2 odmerky  s dostatočným množstvom vody ráno, keď sa prebudíte a 2 odmerky  ihneď po tréningu.

Pokiaľ netrénujete, v ten deň užite 2 odmerky s vodou ráno, keď sa prebudíte a 2 odmerky neskôr počas dňa.

Udržiavacia fáza: Berte 2 odmerky s vodou bezprostredne po tréningu. Pokiaľ netrénujete, v ten deň berte 2 odmerky ráno po prebudení.

Ideálne množstvo vody na mixovanie je asi 3,5 – 4 dcl.

Bežné dávkovanie je rovnaké, ale s jednou odmerkou v polovičnom množstve vody.

Originálne etikety produktov (malé balenia): pre zväčšenie otvorte obrázok v novej karte prehliadača.

Príchute: pomaranč, fruit punch, grep

Celltech zlozenie celltech zlozeniemuscletech Celltech zlozenie

 UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, , osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

K

KarolNitra, 24. 12. 2014

Super spokojnosť, striedam obdeň s megamasom a idem hore

Hmotnosť 3 Kg
Doplňujúce info Inovovaný Celltech Hardcore - lepšie zloženie, lepšia cena

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky