Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie Rozumiem

Dôležitý oznam: Predajne zatvorené.

Vážení zákazník,
v súlade s nariadením vlády budú naše predajne od soboty 24.10.2020 uzavreté až do ukončenia tzv. „lockdownu“.
Využite prosím služby nášho eshopu www.fitplus.sk a Buďte FIT!

Váš team FIT PLUS 

Meníme logo, zväčšujeme sa a ostávame fitness positive

Po 24 rokoch, kedy logo FIT PLUS prešlo iba minimálnymi zmenami, sme sa rozhodli, že ho predsa len upravíme tak, aby bolo fresh a cool aj pre mladú generáciu. Meníme síce dizajn nášho loga, ale stále zostávame fitness pozitívne naladení.

Aj naďalej nájdete v našich predajniach všetko pre fitness. Našim cieľom je, aby ste sa boli krajší a zdravší a aj preto nájdete v našej ponuke overené a kvalitné značky doplnkov výživy, fitness zariadení a fitness pomôcok pre vaše cvičenie.

Spoločnosť FIT PLUS, ktorá je na trhu od roku 1993 a doteraz ste mali možnosť nakupovať v našich ôsmych kamenných obchodoch po celom Slovensku, od 17. septembra otvára novú predajňu v Prievidzi na ulici Hviezdoslavova 5 . Ludia z Prievidze a okolia sa tak môžu tešiť na skutočnú kvalitu svetových značiek.

Predajňa v Prievidzi bude zároveň najmodernejšou vrámci našej fitness siete. Postupne sa však budú meniť aj ostatné naše predajne, tak aby ste sa v nich cítili lepšie, pretože vy, naši zákazníci, ste pre nás najdôležitejší.

Meníme logo, ale náš cieľ a prístup k zákazníkom, široký sortiment, obchodné podmienky, majiteľsídlo spoločnosti zostávajú nezmenené. Tešíme sa na vašu návštevu u nás.

Bol tento článok pre vás zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom

Magazín
Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2016 - finalista Shoproku 2015 - vítěz Pricemania.sk Bezpečný nákup
Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
© FIT PLUS s.r.o.
Hore