📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml

Vypredané / Na objednávku

All in One multivitamín so zvýšenou schopnosťou absorbcie. VIT-ACELL™ je patentovaná forma vysoko účinných vitamínov, navyše taraz bez cukru. Made in U.S.A. by Max Muscle.

29,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 950 g
Príchuť - varianty raspberry lemonade
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 30ml - 1x denne

Max Muscle Vit-Acell, 946 ml - tekutý vitamínový koncentrát s patentom EMUSOL®

Čo je Vit-Acell? 

Vit-Acell je vysoko účinný a lahodný spôsob, ako pomôcť splniť vaše každodenné nároky na výživu, a to v tekutej forme. Vit-Acell, ktorý sa môže pochváliť kľúčovými mikroživinami, antioxidantmi a všetkými 13 základnými vitamínmi a viac ako 15 hlavnými, stopovými a ultra stopovými minerálmi, vám dodá presne to, čo potrebuje telo podporu optimálneho zdravia a wellness, športového výkonu, regenerácie a úpravy postavy.

Ak zdravie vedie k zdatnosti, potom je Vit-Acell kľúčovým doplnkom výživy. Vit-Acell je priekopníkom v doplnení viacerých živín pomocou jedinečnej receptúry EMUSOL® a systému absorbcie, čo predstavuje pokrok v spôsobe, akým prijímame svoje každodenné vitamíny, minerály a živiny. Prostredníctvom patentovaného systému EMUSOL® vám Vit-Acell poskytuje vysokú účinnosť a vynikajúci spôsob konzumovania vašich mikroživín. Vďaka 100 a viac percentám dennej hodnoty kľúčových vitamínov, minerálov a živín je Vit-Acell dôležitý ako pevný výživový základ.

Čo je EMUSOL®

Proces micelizácie Emusol® umožňuje, aby sa živiny rozpustné v tukoch, ako sú vitamíny A, E, D a beta karotén, lepšie vstrebávali v tele. Toho sa dosahuje procesom, ktorý rozdeľuje bunky rozpustné v tukoch na „micely“ alebo kvapky rozpustné vo vode, ktoré sa ľahšie vstrebávajú. Tým je zabezpečená oveľa vyššia schopnosť organizmu vstrebávať živiny dodané do tela týmto spôsobom.

Liquid Nutrition - Emusol® Micellizácia je technológia, ktorú používa spoločnosť Biometics International na zvýšenie absorpcie živín. Micelárna technológia zvyšuje účinnosť produktu a umožňuje zníženie celkovej dávky. Patentovaný proces Emusol Micellization spočíva vo vytváraní čírych vodných roztokov vitamínov rozpustných v tukoch vo vysokých koncentráciách. Výsledkom je veľmi stabilný vitamínový prípravok, ktorý výrazne zvyšuje absorpciu a asimiláciu použitých živín.

VIT-ACELL™ obsahuje 2 g L-glycínu, aminokyseliny, ktorá funguje ako neurotransmiter. Podporuje a udržiava rast svalov a podporuje zdravú hladinú rastového hormónu. Glukosamín sulfát pri 520 miligramov na porciu podporuje pružnosť a zdravú štruktúru kĺbov. 

VIT-ACELL™  tiež obsahuje vybranú kombináciu rastlinných antioxidantov a prospešných fytoživin pre celkové zdravie a podporu imunity. Bylinné antioxidanty zahŕňajú extrakt zo zeleného čaju, Acai Berry, bazy, extrakt z hroznových zŕn a Acerola Berry. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje vysokú koncentráciu silných antioxidantov zvaných polyfenoly a katechíny. Extrakt zo zeleného čaju má najvyššiu koncentráciu epigallocatechin gallát (EGCG). Acai Berry, baza, extrakt z hrozna a Acerola Berry všetky poskytujú bohatý zdroj antokyanov, čo je druh flavonoidov antioxidantov na podporu celkového zdravia. Cholín a Inozitol sú členmi rodiny B vitamínov a sú základnou súčasťou bunkových membrán a neurotransmiterov, ktoré podporujú zdravie mozgových buniek a funkciu nervového prenosu. 

VIT-ACELL™  je koncentrát v tekutej forme, ktorý sa ľahko používa a chutí výborne. Tekutá forma sa rýchlejšie absorbuje než pilulky alebo prášky. Najlepšie zo všetkého je, že Vit-Acell je bez cukru. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

DÁVKOVANIE

Pred použitím dobre premiešaj. Vezmi 2 polievkové lyžice denne ako výživový doplnok. Možno zmiešať vo vode, šťave alebo v inom nápoji.

ZLOŽENIE

Referencie a štúdie:

International Clinical Nutrition Review, by Parris M Kidd Ph D and Wolfgang Huber Ph D 241 | by Russell Jaffe M D Ph D 265 | 
The vegetarian Times, page 86,93 | June 1997
Physicians' Desk Reference for Nonprescription Drugs | Medical Economics Data Production, 1993, Michigan
New Age Journal, Zväzok 7  |  Rising Star Associates, 1990

M

MartinPartizánske, 14. 10. 2019

N

NataliaPrievidza, 15. 03. 2019

J

JozefNové Mesto nad Váhom, 06. 12. 2018

D

danabrezno, 04. 06. 2018

Hmotnosť 950 g
Príchuť - varianty raspberry lemonade
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 30ml - 1x denne

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky