Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle MaxxTOR, 105 kps

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle MaxxTOR, 105 kps

Vypredané / Na objednávku

Max Muscle MaxxTOR je skutočne revolučný a inovatívny výživový doplnok od Max Muscle, ktorý obsahuje patentovanú prísadu Mediator® kyseliny fosfatidovej.

Hmotnosť 200 g
Dávkovanie Užite 5 kps hodinu pred ťažkým tréningom

Mediator Mtor Max Muscle maxxTOR 105 kps

Max Muscle MaxxTOR je skutočne revolučný a inovatívny výživový doplnok od Max Muscle, ktorý obsahuje patentovanú prísadu Mediator® kyseliny fosfatidovej, ktorá preukázateľne zvýšuje svalovú syntézu proteínov, svalovú hmotu a silu pri rovnako rýchlom znižovaní telesného tuku.

Hlavné výhody Max Muscle MaxxTOR

 • Revolučná patentovaná funkčná formula pre inhibíciu dráhy mTOR
 • Funkčná plná dávka
 • Rýchla regenerácia a obnova svalov + výrazný rast sily
 • Perfektné výsledky s ťažkým silovým tréningom

Mediator max muscle maxxtor

Čo je MediatorTM

Je kľúčovou zložkou MaxxTORu - Phosphatidic acid - kyselina fosfatidová. Kyselina fosfatidová je fosfolipid, ktorý je hlavnou štrukturálnou zložkou každej biologickej membrány živého organizmu. Nie je len základnou stavebnou zložkou bunkových membrán, ale plní aj vnútrobunkovú informatívnu funkciu, ktorá reguluje látkovú výmenu, príjem a výdaj živín a toxínov.K podpore rastu svalstva a aj zvyšovaniu sily cez reakčnú dráhu, známu pod názvom mTOR, je dokázaná nevyhnutnosť fyzického zaťaženia (prekonávanie odporu). mTOR je vlastne signálna dráha, ktorá svojím mechanizmom podporuje nárast svalov a petrí medzi najsilnejšie.Najnovšie vedecké štúdie preukázali, že špeciálna bielkovina zvaná mTOR (cieľová kináza rapamycínu u cicavcov), je kľúčom k budovaniu svalov. Strata reakčnosti v dráhe mTOR vedie k urýchlenému starnutiu a skorému rozpadu  buniek. Dodržiavanie určitého životného štýlu dokáže podporovať a stabilizovať výkonnú mTOR signálnu dráhu.

mediator mtor training svaly

Aktivovaná mTOR dráha spôsobuje to, že svalové bunky zvyšujú syntézu proteínov. To vedie k hypertrofii kostrových svalov. mTOR integruje genetické údaje o intracelulárnom stave živín, energie a úrovni oxidačného stresu. Ak sa domnieva, že energetické hladiny sú vysoké a svalové bunky sú v strese - to aktivuje procesy, aby sa mohla bunka obnoviť a viac zosilnieť.

mTOR je inhibovaný faktormi, ako sú inzulín, rastové faktory (IGF-1 a IGF-2), oxidačný stres, pracovné preťaženie svalov a aminokyseliny, hlavne BCAA. mTOR je súčasťou dráhy inzulínu, kde plná funkcia závisí na zdravej bunkovej citlivosti na inzulín. Zvýšené cirkulujúce hladiny inzulínu spôsobia rýchly nárast mTOR. Ale keď ľudia začnú strácať normálnu citlivosť na inzulín, stráca sa schopnosť efektívneho využívania mTOR. (pri nepretržitom príjme sacharidov sa znižuje citlivosť na inzulín).

Proteín enzýmu kinázy mTOR je pánom regulátorom signalizačnej dráhy, ktorá riadi rast kostrového svalstva (svalová hypertrofia). Výskumné štúdie ukázali, že výška v PA (fosfatidová kyselina) aktivuje mTOR signalizáciu, ktorá je indukovaná aktiváciou mechanického zaťaženia svalov (napr., vzpieranie, bodybuilding). Navrhovaný mechanizmus je, že PA sa viaže a aktivuje signálne dráhy ovládajúce syntézu proteínov zahŕňajúce fosforyláciu kľúčových enzýmov, ktoré stimulujú rast svalov.
Mediator PA je registrovaná ochranná známka spoločnosti Chemi Nutra, chránená patentmi od Chemi Nutra.
mTOR signalna draha svaly

Čo obsahuje MaxxTOR?

Formula vyvinutá Research & Development Team-om Max Muscle Sport Nutrition má v kombinácii fosfatidovú kyselinu s ďalšími významnými synergickými zložkami, vrátane L-leucínu, beta-hydroxy-BetaMethylbutyrátu (HMB) a vitamínu D3 a dodáva najvýkonnejší mTOR Signálny Activátor vôbec. MaxxTOR je jediná formula, ktorá kombinuje tieto kľúčové ingrediencie v správnom, účinnom množstve. Bolo preukázané, že  vitamín D3 zvyšuje stimulačný účinok leucínu a inzulínu k syntéze proteínov.

Max muscle maxxtor mtor

Nutričné hodnoty v dávke MaxxTOR

 • Vitamin D3 (cholecalciferol) 1,000 IU 250% *ODD
 • Patentovaná MaxxTOR  formula: 3300 mg
  Mediator®™  Phosphatidic Acid (750 mg Phosphatidic Acid), L-Leucine, Beta-Hydroxy-Beta-Methylbutyrate (HMB)

  Mediator MtorMax Muscle maxxTOR2

Dávkovanie MaxxTORu

 • Ako doplnok stravy užívajte päť (5) kapsúl  jednu hodinu pred ťažkým tréningom

Upozornenie pre užívateľov MaxxTOR

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 200 g
Dávkovanie Užite 5 kps hodinu pred ťažkým tréningom

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky