Max Muscle ARM Plus+, 1152g

ARM Plus+™ (Anabolic Recovery Matrix) obsahuje nové inovatívne zloženie, ktoré poskytuje komplexnú regeneráciu po cvičení a rehydratáciu svalov.
Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 102301001 102301003 102301004 102301006 102301005 Zvoľte variant
€75,50 –14 % €64,40
Max Muscle ARM Plus+, 1152g
Max Muscle ARM Plus+, 1152g
€75,50 –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

ARM Plus+™ (Anabolic Recovery Matrix) poskytuje komplexnú regeneráciu po cvičení a rehydratáciu svalov

ARM Plus+™ poskytuje potrebné živiny na podporu maximálnej aktivácie svalovej hmoty, obnovu tekutín a elektrolytov, doplnenie glykogénu a urýchlenie celkovej regenerácie a opravy svalov.

Pôvodnú receptúru A.R.M. sme posunuli ešte o úroveň vyššie a zdokonalili jeho už aj tak nabité zloženie. Nový ARM Plus+™ obsahuje ešte viac špičkových ingrediencií vrátane monohydrátu kreatínu, srvátkového proteínu, Carnipure™, Capros® a dextrózy, ktoré spolu synergicky fungujú pre optimálnu rehydratáciu, absorbciu a efektívne využitie živín a podporujú tak rast čistej svalovej hmoty, opravu a obnovu svalov.

ARM Plus+™:

 • urýchli regeneráciu svalov
 • maximalizuje rast svalovej hmoty a zvyšuje silu
 • obsahuje 8g BCAA na dávku
 • posilňuje štruktúru svalových buniek
 • s obsahom antioxidantov
 • zvyšuje absorpciu živín
 • BCAA: Tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín a valín) sú základnými stavebnými kameňmi tvojich svalov. Pomáhajú optimalizovať regeneráciu svalov a zároveň podporujú budovanie svalovej hmoty.
 • Capros®: Super antioxidačný extrakt z egreša, ktorý zlepšuje kardiovaskulárne zdravie a prietok krvi. Lepší prietok krvi znamená, že hydratácia a živiny sa dostanú do tvojich svalov rýchlejšie.
 • Carnipure™: Patentovaný, špeciálny druh L-karnitínu, ktorý zlepšuje prietok krvi, znižuje metabolický stres, znižuje bolestivosť a urýchľuje regeneráciu
 • Kreatín: Kreatín je jednou z najviac študovaných zložiek doplnkov výživy, preukázateľne podporuje rast sily, svalovú hmotu a regeneráciu
 • Srvátkový proteín: Srvátkový proteín bohatý na prirodzene sa vyskytujúce aminokyseliny pomáha podporovať obnovu svalov a dodáva telu vysoko kvalitné bielkoviny

ARM Plus™ (Anabolic Recovery Matrix)

má novú inovatívnu formulu, ktorá obsahuje silný rad látok podporujúcich regeneráciu.

Vedecká potréningová inovácia, ktorá poskytuje kompletnú výživu na podporu maximálnej syntézy bielkovín (anabolizmu), obnovu tekutín a elektrolytov, doplnenie glykogénu a urýchlenie regenerácie, celkovej regenerácie a opravy svalov.†

Patentovaná formula BCAA pre okamžité uvoľňovanie dusíka pri optimalizácii rýchlej regenerácie.

Capros® je superantioxidačný extrakt z egreša, ktorý zlepšuje zdravie kardiovaskulárneho systému a prietok krvi, nevyhnutný pre hydratáciu a prísun živín do svalov. Podporuje regeneráciu znižovaním oxidačného poškodenia buniek, pričom sa môže pochváliť schopnosťou odstraňovať kyslíkové radikály, ktorá je 55-krát silnejšia ako antioxidanty obsiahnuté v antioxidantoch.

Carnipure™, patentovaný L-karnitín, vyživuje svaly po regenerácii a podporuje zdravý metabolizmus.

Štúdie naznačujú, že môže poskytovať udržateľnú energiu a napomáhať spaľovaniu tukov, pretože jeho hlavnou funkciou je transport mastných kyselín do metabolickej dráhy.†

Srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát a voľné formy aminokyselín zvyšujú obsah dusíka v krvi a podporujú rýchlu regeneráciu svalov.†

Kreatín je jedným z najštudovanejších doplnkov stravy. V mnohých klinických štúdiách sa preukázalo, že podporuje úroveň sily, svalovej hmoty a regeneráciu.

ARM Plus obsahuje kreatín monohydrát a Creatine MagnaPower® (kreatín chelát horčíka).

Dextróza bola dôležitým prídavkom do receptúry, pretože zlepšuje schopnosť tela absorbovať kľúčové živiny nachádzajúce sa v potravinách.

ARM Plus poskytuje bioaktívne zložky na podporu svalov: aktivátory enzýmov Akt/mTOR (rapamycín) a p70 S6 kinázy, ktorá je nevyhnutná pre syntézu bielkovín.† Obsahuje zmes aktivátorov proteínov tepelného šoku (HSP) s glutamínovými peptidmi, čučoriedky, schizandru, rodiolu a ďalšie zlúčeniny a bielu pivóniu na podporu buniek.†

ARM Plus obsahuje zmes aktivátorov GLUT4 na optimalizáciu využitia sacharidov vo svalových bunkách, ktorá pomáha znižovať bolesť svalov a znižovať únavu na zvýšenie výkonu a vytrvalosti. Každá dávka ARM Plus poskytuje 20 g sacharidov z viacerých zdrojov na zásobovanie svalov glykogénom, ktorý maximalizuje regeneráciu.

Promilin® podporuje zdravý metabolizmus cukru v krvi, zlepšuje svalovú hmotu a napomáha lepšiemu metabolizmu a anabolickej regenerácii.†

Zažite rýchlu a komplexnú regeneráciu, aby ste rýchlejšie dosiahli svoje ciele s novým a vylepšeným ARM Plus.

Dodatočné parametre

Kategória: Regenerácia svalov
Forma produktu: Prášok
Značka: Max Muscle
Dávkovanie: Zmiešaj 2 odmerky (približne 64 g) s 300 ml studenej vody. Pomaly miešaj, aby si predišiel nadmernému peneniu. Odporúčané použitie ihneď po tréningu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajúcim vývojovým tímom ponúkajúca okrem výživy i kvalitné fitness oblečenie. obchody so značkou MAX MUSCLE pokrývajú USA a ich zákazníci tu nájdu vždy kvalitu a funkčnosť. 

Poznáte značku MAX MUSCLE sport nutrition?

MAX MUSCLE založená v r. 1990. v súčasnej dobe disponuje v USA sieťou s viac ako 300 obchodmi. Max Muscle začala celonárodnú expanziu v roku 2004. U nás je najznámejším doplnkom výživy tejto značky spľovač tukov - ThermX 120kps, dávnejšie to bola rada Max Lean, ktorá je dostupná z časti ešte aj dnes. Ďalšími veľmi cenenými a obľúbenými produktmi od tejto značky sú vitamíny a minerály, väčšinou s patentmi chráneným zložením ako Emusol, čo je najlepšie vstrebateľná bioformula vitamínov a minerálov na trhu. Okrem toho prináša kvalitu v podobe pretréningových stimulantov ako je Full Blown extreme alebo kreatínov za priaznivé ceny. Top kvalitu dodržiavajú aj proteíny a gainery, ktoré však v poslednej dobe stúpli na cene. Najpredávanejší glutamín je tiež z dielne Mx Muscle. Značku s obrovským zázemím v USA dopĺňajú častí návštevníci, okrem iného viacerí držitelia titulu Mr. Olympia. Máloktorá značka doplnkov výživy samôžepochváliť viac ako 200 vlastnými (franchise) kamennými obchodmi.

Čo znamená značka MAX MUSCLE sport nutrition pre nás

 • V prvom rade profesionalitu
 • kvalitné produkty
 • funkčnosť
 • špičku v mnohých smeroch
 • producentom najlepšie fungujúceho a najpredávanejšieho spaľovača tukov u nás: ThermX
 • vynikajúce príchute
 • vysoké výrobné normy a certifikácie kvality
 • Výbornú spoluprácu

S ktorými produktmi máme najlepšie skúsenosti

 • ThermX - spaľovanie tukov, chudnutie
 • Cleanse&Lean - detoxikácia organizmu, chudnutie
 • Full Blown Extreme - FBX - predtréningová kreatínovo stimulačná pumpa
 • Amino MAX - aminokyseliny
 • Max Glutamine
 • Join Relief - kĺbová výživa
 • Vit-a-Cell - tekutý Multivitamín
 • MaxPRO - Srvátkový SUPERCONCENTRATETM s vynikajúcimi príchuťami
 • HIGH5 - proteín s postupným uvoľňovaním, 5 zdrojov

ZNÁMY ZÁKAZNÍCI V SHOPE MAX MUSCLE: JAY CUTLER

PHILL HEATH a KAI GREENE v MAX MUSCLE SPORT NUTRITION SHOPE