Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Advanced Sleep Aid, 30 kps 1+1 Zdarma

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle Advanced Sleep Aid, 30 kps 1+1 Zdarma

Vypredané / Na objednávku

Max Advanced Sleep Aid je inovatívny výživový doplnok od Max Muscle, ktorý obsahuje patentovanú zmes vylepšujúcu prechod do relaxačného stavu a hlbokého spánku.

Hmotnosť 200 Kg

Max Muscle Advanced Sleep Aid 30 kps

Max Advanced Sleep Aid je inovatívny výživový doplnok od Max Muscle, ktorý obsahuje patentovanú zmes vylepšujúcu prechod do relaxačného stavu a hlbokého spánku.

Hlavné výhody Max Muscle Advanced Sleep Aid

  • patentovaná funkčná MaxMuscle formula - Inovovaná pôvodná formula CNS Black a ITRX
  • Funkčná lná dávka
  • Podporuje zdravú hladinu IGF-1 rastového faktoru
  • Prirodzene upokojujúci agent
  • pomáhaú upokojiť váš mozog
  • podporuje relaxáciu a pomôže vám zaspať prirodzene, takže môžete získať hlboký, nepretržitý a pokojný spánok
  • Vhodné po stresujúcich dňoch, nemusíte užívať denne

Dávkovanie Max Muscle Advanced Sleep Aid

  • Ako doplnok stravy užívajte 1kapsulu pred spaním
  • NIKDY neužívajte pred obsluhou zariadení, alebo vedením vozidla!

Čo je GABA, 5-HTP, Melatonín, Inositol ?

Kľúčové zložky Advanced sleep aid podporujú zdravý a prirodzený prechod do spánkového režimu a zotrvanie v hlbokom spánku.

GABA

je kyselina gama amino maslová. GABA je prirodzene sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina a je jedným z najdôležitejších a rozšírených neurotransmiterov v mozgu. GABA je  "prirodzený upokojujúci prostriedok", ktorý zvyšuje produkciu alfa vĺn v mozgu a podporuje relaxáciu pre iniciáciu spánku. Počas spánku, GABA ďalej zlepšuje stav pomalých vĺn (SWS) a cirkadiánu moduláciu pre hlbší spánok. Okrem toho, GABA upravuje účinky každodenného stresu a uvoľňuje nervové napätie. Bolo preukázané v klinických štúdiách, že GABA podporuje spánok, najmä pri kombinácii so srvátkovými bielkovinami a v spojení s prirodzeným rastovým hormónom podporuje IGF-1 homeostázu.

Inositol je súčasťou vitamínov rodiny B-komplexu. Inositol podporuje emocionálne, pohodové (pocit pohodlia) a zdravé funkcie centrálneho nervového systému. Inositol je základnou zložkou bunkových membránových štruktúr fosfolipidov. Inositol je zároveň prepojený na serotonín - hormón šťastia.

5-HTP

je medziprodukt pri syntéze základnej aminokyseliny, tryptofánu. 5-HTP povzbudzuje hladiny serotonínu v mozgu vedúce k pozitívnym prínosom spánku.

Koncentrovaný extrakt Goji Berry v Max Advanced Sleep Aid poskytujú výkonnú antioxidačnú ochranu pri zachovaní zdravých imunitných funkcií. Goji Berry extrakt je prírodným zdrojom vitamínu C a tiež samozrejme obsahuje aj rad ďalších zdraviu prospešných vitamínov a minerálov. Goji Berry Extrakt podporuje kardiovaskulárne zdravie, funkciu očí a kože.

Melatonín

je hormón produkovaný v epifýze v mozgu, v žľaze, ktorá reguluje cyklus spánku a prebudenia. Melatonín pomáha podporovať prirodzený spánkový cyklus tela. Melatonín uľahčuje prechod do náhleho spánku a spánkovú efektivitu. Novšie výskumy naznačujú, že melatonín hrá dôležitú úlohu pre bunkové zdravie, antioxidačnú aktivitu a imunitné funkcie.

Max muscle maxxtor mtor

Nutričné hodnoty v dávke Max Muscle Advanced Sleep Aid

Max Muscle Advanced Sleep Aid 30 kps

Upozornenie pre užívateľov Advanced Sleep Aid

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky