Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle ADRX, 60 kps

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle ADRX, 60 kps

Vypredané / Na objednávku

Max Muscle ADRX 60 kps - vedecká adaptogénna formula podporujúca tvorbu hormónov a regeneráciu organizmu

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Adaptogénne látky podporujúce zdravú a silnú funkciu nadobličiek, pre vyrovnanú hormonálnu tvorbu.
Dávkovanie 1 x 2kps denne, s jedlom, môžete aj bez jedla.

Max Muscle ADRX 60 kps - vedecká adaptogénna formula podporujúca tvorbu hormónov a regeneráciu organizmu

MaxMuscleADRX Hormonal Support 60 kps

Čo je Max Muscle ADRX?

Je doplnok výživy na vedeckej báze, ktorého zloženie látok podporuje optimalizáciu tvorby a funkcie hormónov nadobličiek. Je to ideálna formula pre post termogenické cykly so spaľovačmi tukov, po ktorých sú nadobličky dosť zaťažené.

Nadobličky sú hlavné endokrinné žľazy (s vnútorným vylučovaním), ktoré rýchlo reagujú na stres, preťaženie, akútny i chronický nápor stresu.

Počas akútneho stresu nadobličky vylučujú aj adrenalín (epinefrín) a noradrenalín (noradrenalínu). Tieto hormóny sa podieľajú na odpovedi organizmu: "BOJ alebo ÚTEK"

Nadobličky tiež produkujú kortikosteroidy, ako sú glukokortikoidy a mineralokortikoidy a v reakcii na chronický stres reagujú v organizme s pomocou sacharidov, bielkovín a tukov ako palivo a regulačné činidlo tekutín a elektrolytov (solí) pre dosiahnutie rovnováhy v tele.

Robustná zmes rastlinných adaptogénov a štandardizovaných extraktov pomáha nadobličkám i kôre nadobličiek. Adaptogény rastlín sú látky, ktoré zvyšujú schopnosti ľudí, aby sa prispôsobili záťažovým faktorom životného prostredia.

Adaptogénne byliny boli efektívne využívané po stáročia predovšetkým v tradičnej medicíne. Ashwagandha, adaptogénna bylina, ktorá sa používa po stáročia, obsahuje withanoidy poskytujúce multi-funkčnú podporu pre zvyšovanie všeobecnej duševnej a fyzickej pohody. 

Cordyceps poskytuje proti únavové a antistresové účinky. Rhodiola obsahuje rosaviny a salidrosidy, ktoré pôsobia na rovnováhu funkcie nadobličiek a ich schopnosť modulovať fyzickú odozvu a emocionálny stres. 

Astragalus podporuje imunitnú oporu a dopĺňa adaptogénnu aktivitu tejto patentovanej formuly. 

Bacopa, bylina tradičnej ajurvédskej medicíny, bola používaná po stáročia na podporu nervového systému a podporuje relaxáciu. 

Magnolia pomáha udržiavať zdravú funkciu nadobličiek, činnosť kortizolu a ponúka podporu pre zvládanie stresu, nálad a psychickej pohody.

Panax ginseng (Ženšeň) a Eleuthero extrakt predovšetkým ako adaptogénni pomocníci posilňujú celkové zdravie nadobličiek, vrátane fyzikálnych, chemických, fyziologických a biochemických faktorov. 

ADRX je najpokročilejší a klinicky overený vzorec od MAX MUSCLE Sport Nutrition!

Poskytuje komplexnú nutričnú ​​podporu pre zdravú funkciu nadobličiek. ADRX bol navrhnutý tak, aby pomohol obnoviť činnosť nadobličiek a podporoval ich optimalizáciu. ADRX je vedecky založený produkt na poskytovanie komplexnej nutričnej ​​podpory pre zdravé funkcie nadobličiek. 

Pre koho je vhodný ADRX?

Prednostne pre dospelých športovcov aj rekreačných cvičencov, ktorý potrebujú viac sily, energie, výkonu a celkovo viac vitálneho pocitu.  Rovnako aj pre aktívne zaťažených ľudí, ktorí potrebujú podporu pri zvládaní stresu, udržania zdravia a rovnako potrebujú podporu a ochranu pred poľavením imunity.

Dávkovanie ADRX?

1 x 2kps denne, s jedlom alebo môžete aj bez jedla. Dávka obsahuje 1025 mg aktívnych adaptogénov. Nemusíte dávku navyšovať! Vyskúšajte dávkovanie ráno i večer, každý človek môže mať rôzny metabolizmus i biorytmus.

Zloženie ADRX:

 MaxMuscleadrxHormonalSupport60kpsdavkovanie

UPOZORNENIE

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom Mies, dobre uzavrite. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráni pred mrazom. Neprekračujte odporúčaná dávkovaním. Výrobca, dovozcovia, distribútori nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním Alebo skladovaním pripravku.

Anabolizer adaptogen MAXMUSCLE ADRX davkovanie cena

štúdie:

MaxMuscl eadrx Hormonal Support 60 kps davkovanie stimulant

A

AnetaNove Zamky, 28. 04. 2015

Produkt ADRX, hodnotim ako velky posun v mojej liecbe podpory nadladvinovej unavy. Dakujem spolocnosti za kvalitny produkt!

J

JánKúty, 13. 01. 2015

Zloženie super, dobre sa prehĺtajú.

J

JaroPezinok, 19. 12. 2014

Počas užívania som lepšie zvládal stresové situácie a lepšie sa mi cvičievalo.

Hmotnosť 200 g
Doplňujúce info Adaptogénne látky podporujúce zdravú a silnú funkciu nadobličiek, pre vyrovnanú hormonálnu tvorbu.
Dávkovanie 1 x 2kps denne, s jedlom, môžete aj bez jedla.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky