Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Magnum Nutraceuticals Všetky produkty

Magnum Thrust, 160 kps

Magnum Nutraceuticals Všetky produkty

Magnum Thrust, 160 kps

Predaj skončil

17,60 € s DPH
Hmotnosť 200 g
Info High End stimulant testosterónu - 14 efektívnych zložiek pre ideálny anabolizmus
Počet dávok v balení 30 denných dávok
Dávkovanie 4kps 15min pred tréningom, 4kps 30min pred spaním, v netréningový deň 4kps ráno, 4kps pred spaním

Magnum Nutraceuticals Thrust 160kps

Magnum Thrust umožnia výrazne zlepšiť svalovú hustotu, silu, vytrvalosť, spánok a regeneráciu, a obnovia pocit mladosti v priebehu niekoľkých dní.

 • Úžasná zmes z najlepších stimulantov vlastnej hormonálnej tvorby
 • M-oxo (pre pokročilých - potlačenie estrogénu) 
 • Longifolia (pre posilnenie tvorby a „sily“ testosterónu a zlepšenie "výkonu") 
 • Beta Ecdysterone a 20H (pre najhlbší spánok, prehlbujúci odpočinok a  silové pokroky a lepšiu syntézu bielkovín) 
 • 12 ďalších látok, ktoré budú podporovať Luteizačný hormón, prírodnú produkciu testosterónu, zvýšenie voľného testosterónu, atď.
 • Svaly budú tvrdšie a pevnejšie 
 • Hlboký, veľmi pokojný (anabolický) spánok 
 • Žiadne narušovanie prirodzenej produkcie testosterónu 
 • Každá látka je farmaceutického stupňa kvality

Aktívne zložky Magnum Thrust

Beta Ecdysterone

Beta Ecdysterone/20-hydroxyecdysone - Publikované vedecké štúdie preukázali, že táto látka má za následok rýchlejšie spájanie sa aminokyselín do reťazcov v organizme a tým rýchlejšie budovanie nových tkanív, napr. svalov. Preto tento proces syntézu proteínov, dokáže organizmus zlepšovať. Beta-Ecdysterone má silný vplyv na zvýšenie syntézy proteínov. 

Táto zvýšená syntéza bielkovín umožňuje:

 • Podporovať anabolické pôsobenie na kontraktilných proteínov kostrového svalstva 
 • Uplatňovať výrazný efekt na zlepšení fyzickej výkonnosti 
 • Zvýšenie zásoby a tvorby bielkovín v oboch pomalých a rýchlych svalových vláknach
 • Zvýšenie celkovej pracovnej kapacity, VO2 max a telesnej hmotnosti 
 • Znížiť príznaky pretrénovania, ako je únava, apatia a pokles výkonnosti, či sťažené cvičenie 
 • Vyššia úroveň hormonálnej tvorby = zníženie telesného tuku a nárast v svalovom tkanive
 • Stimulácia metabolizmu bielkovín, čo vedie k pozitívnej dusíkovej bilancie v tele 

5-metyl-7-hydroxy-Isoflavony Ethylcarbonate Ester

Je metabolický prostriedok, ktorý vytvára anabolické činnosti, bez toho, že nevykazuje žiadne androgénne alebo pečeni škodlivé vedľajšie účinky. Magnum Thrust® využíva najkvalitnejší farmaceutický Ester kyseliny uhličitej, ktorý chráni hydroxy molekulu v drsnom prostredí žalúdka a zabezpečuje celkovú absorpciu a vstrebávanie do svalového tkaniva. 5-metyl-7-hydroxy-Isoflavony Ethylcarbonate Ester maximalizuje syntézu bielkovín podporujúcich: 


 • Zvýšenie svalovej hmoty
 • Zníženie telesného tuku
 • Zdravé hladiny cholesterolu 
 • Optimálnu odolnosť 
 • Zvýšuje stav vitality 
 • Zvyšuje schopnosť tela využívať kyslík.

Ipriflavone (7-Isopropoxyisoflavone)

Nehormonálny anabolický / antikatabolický produkt. Tento výkonný flavonoid znížuje hladiny kortizolu, zvýšuje syntézu proteínov, a zlepšuje celkovú regeneráciu po cvičení. Ipriflavone je živinou schopnou prepraviť toľko potrebných živíny z tukového tkaniva do svalových buniek, koľko je potrebné pre rast a obnovu svalov.

Safed Musli

Obsahuje dva rastlinné steroly názvom stigmasterol a Hecogenin. Stigmasterol zdieľa podobnú štruktúru ako testosterón a aktivuje tie isté receptory ako testosterón. Hecogenin má schopnosť premeniť molekuly na konkrétne zlúčeniny, ktoré sa podobajú testosterónu a ako bolo preukázané, zvyšuje sexuálnu túžbu a objem semena.

Stimulácia testosterónu prostredníctvom špeciálnych látok

M-oxo 7 beta-acetoxy-8, 13-epoxy-1 alfa, beta 6, 9 alfa-trihydroxy-labd-14-en-11-one 


Účinky kľúčovej zložky M-oxo

 • Zníženie telesného tuku
 • Eradikácia nespavosti a ďalších porúch spánku. 
 • Zlepšenie, zefektívnenie tvorby testosterónu, stimulácia steroidných enzýmov

Cuscuta chineses (Chvojník čínsky)

Aktivuje druhý systém, a následne umožní väčšie množstvo cAMP získané z ATP. Publikované štúdie ukázali, že zvyšujú hladinu testosterónu a luteinizačný hormón a zvyšujú produkciu semenníkov, nadsemenníkov a hypofýzy, čo znamená, anabolický efekt.

Foeni graeci (Pískavica)

Má početné zdravotné výhody, vrátane zvýšeného libida, zyvýšeného testosterónu a zvýšeného uvoľňovania inzulínu. Rovnako ako u Tribulus Terrestris, táto bylina obsahuje vysoké množstvo furostanolových saponínov ako protodioscín a pseudo protodioscín a Gracillin a Protogracillin a Diosgenin a Dioscin a mnoho ďalších. Preto, senovka grécka funguje podobným spôsobom ako Tribulus prostredníctvom zvýšenia množstva luteinizačného hormónu DHEA. 

Pyridoxín HCI Vitamín B-6 funguje ako koenzým nevyhnutný pre tvorbu hormónov, syntézu a členenie aminokyselín, a riadne fungovanie nervového a pohybového systému. Nedostatok vitamínu B6 môže nakoniec viesť k nespavosti a poruchám centrálneho nervového systému.

Maca

Je dokázané, že zvýšuje hladiny testosterónu: energiu, libido a sexuálne povznesenie. Je to efektívny adaptogén, ktorý stimuluje hypofýzu a hypotalamus.

Ako adaptogén, Maca účinne posilňuje nadobličky a tým aj celé telo, dáva nám schopnosť efektívne bojovať proti stresu, či už psychickému alebo fyzickému, má vplyv na hypotalamus a znižovanie stresového hormónu kortizolu, ktorý ničí svalové tkanivo.  

Tribulus terrestris

Má dve hlavné aktívne látky, saponíny a protodioscín, že zvýšenie testosterónu tým, že zvýši množstvo LH (luteinizačného hormónu), ktorý sa vyrába v mozgovom podvesku. LH hrá významnú úlohu v regulácii produkcie testosterónu. O Tribuluse sa hovorí, že obzvlášť efektívne funguje pre udržanie testosterónu u jedincov, ktorí sú v diéte alebo sa pravidelne zúčastňujú namáhavého cvičenia.

Tongkat Ali  20:1 (koreňový extrakt) 

Zvyšuje hladinu testosterónu, a to prostredníctvom troch mechanizmov, najprv tým, že stimuluje uvoľňovanie testosterónu a zabráni konverzii testosterónu na bielkoviny, čo je niečo, čo sa deje v strednom veku, premena na neúčinný hormón.Po druhé, Tongkat Ali tiež prirodzene podnecuje semenníky produkovať viac testosterónu tým, že pošle signály do hypotalamu a hypofýzy, a nie tým, že dodáva exogénny testosterón. Zachytí negatívnu spätnú väzbu z hypotalamu a hypofýzy, čo vedie v tele k pokračovniu v produkcii testosterónu na vyšších úrovniach (akési vypnutie kontrolky)

Žihľava dvojdomá výťažok z listov 4:1 (Urtica dioica)

Má väčšiu afinitu k SHBG (globulín viažuci pohlavné hormóny) než testosterónu. A výsledok -  zvýši hladinu voľného testosterónu. Väčšina cirkulujúceho testosterónu je viazaná na plazmatické bielkoviny zvané viazanie pohlavného hormónu globulín (SHBG) a je teda neaktívne. SHBG viaže zvyčajne viac ako 90% vášho celkového testosterónu tak, že nemôže vykonávať svoje účinky na androgénne receptory. 3,4-Divanillyltetrahydrofuran alebo 3,4-DVTHF je lignín nachádzajúci sa v žihľave dvojdomej, tento osobitný lignín sa viaže na SHBG umožňuje testosterónu sa uvoľniť tak, že sa viaže na androgénne receptory pre rast svalov. 

Avena sativa (extrakt z ovsa siateho)

Obsahuje alkaloidy a saponíny, ktoré sú známe pre ich anabolický efekt. Extrakt funguje tak, že uvoľní testosterón, ktorý priľne na rôznych látkach v tele. Ako starneme, viazanie testosterónu je stále vyššie. Viazaný testosterón nie je tak účinný ako voľný testosterón. Okrem toho, avenocosidy, aktívne zložky v extrakte ovsa, pomáhajú zvýšiť uvoľňovanie luteinizačného hormónu z hypofýzy v mozgu, čo zase ovplyvňuje semenníky produkovať viac testosterónu.  

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 200 g
Info High End stimulant testosterónu - 14 efektívnych zložiek pre ideálny anabolizmus
Počet dávok v balení 30 denných dávok
Dávkovanie 4kps 15min pred tréningom, 4kps 30min pred spaním, v netréningový deň 4kps ráno, 4kps pred spaním

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem