Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Kompava Colostrum, 60 kps

Kompava Colostrum, 60 kps

Vypredané / Na objednávku

Unikátny prípravok na posilnenie imunity!

Hmotnosť 70 g

Colostrum od firmy Kompava

Kolostrum (mledzivo) je výnimočné nutričné ​​látky, ktora slúžte Ako prvá potrava vsetkym cicavcom prvých niekolko dní Hneď po narodení. Kolostrum dodáva perfektné kombináciám imunitných a rastových Faktorová, ktore poskytuj imunitných podporu a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Premium kolostrum obsahuje zmes biologicky aktívnych Latok Ako ŠÚ aminokyseliny, laktoferín, imunoglobulíny, lyzozým, rastové faktory, vitamíny a minerály.

Colostrum od Kompava obsahuje Vysokokvalitné bovinné (kravské) kolostrum, ktore je vyrábané šetrným nízko-teplotným procesom, ktory zabraňuje denaturácii imunoglobulínovej, ale zároveň zachováva vysokú mikrobiologickej kvality a bezpečnosť. Mledzivo pochádza z vybraných fariem na severe Francúzko, z kontrolovaných chovov, z okolia francúzskej mliekarenskej Spoločnosti - Ingredia Nutritional's, čím je zabezpečená jeho perfektná čerstvosť. Kravy tajte Spoločnosti ŠÚ chované na farmách, ktore využívajú tradične know-how, rešpektujúce prírodu a zvieratá. Vysoká kvalita mlieka je zaručená neustálou kontrolou a dodržiavaním najprísnejších podmienok. Vďaka špeciálnym analýzam RID (Radial Immuno Diffusion) každý dávky, je Colostrum zárukou štandardizovaného obsahu 35% aktívnych imunoglobulínovej (IgG).

Odporúčaná Dávkovanie:

  • deti: 1x denne 1 kapsule
  • dospelí: 2x denne 1-2 kapsule
  • Zapiť dostatočným množstvom vody
  • Neužívať s tráviacimi enzýmami
  • vhodné na lačno Alebo 30 min pred jedlom / tréningom

Zloženie:

Kolostrum (350 mg), živočíšna želatína, farbivá: oxid titaničitý

Nutričné ​​hodnoty:

Upozornenie:

Výrobok obsahuje Alergény: laktózu.

Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorený obal starostliví zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10 ° C do 25 ° C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Nesmiete sa používa Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

No doping - výrobok neobsahuje ziadne látku zo Zoznamy zakázaných Latok Svetového antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem