K Weider Total Rush 2.0 teraz Blender shaker 🥤 ZADARMO

Jan Tana Complete Color Collection

Jan Tana Complete Color Collection

Na predajni

Balíček kulturistických a fitness farieb Jan Tana Complete Color Collection obsahuje 4oz Hi-Definition, 4oz Ultra 1 Color, Skin Prep, Moisturizing Lotion, Glaze a aplikačný vankúšik.

79,90 € s DPH
Na predajni
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • FIT PLUS Showroom
Hmotnosť 500 g

Balíček kulturistických a fitness farieb Jan Tana Complete Color Collection obsahuje 4oz Hi-Definition, 4oz Ultra 1 Color, Skin Prep, Moisturizing Lotion, Glaze, a aplikačný vankúšik. Víťazné farby používa Jay Cutler, Phil Heath, Adelia Garcia, Nicole Wilkins, Erin Stern a mnohí ďalší majstri Olympia.

Návod na použite:

  1. Týždeň pred súťažou sa denne kúpte za použitia Skin Prep a odstráňte zvyšky odumretej kože a pripravíte sa tak na lepšie nafarbenia a lepšiu absorpciu farby.
  2. Týždeň pred súťažou, každý deň po sprche, používajte na svoju pleť jemný hydratačný krém (Moisturising Lotion) a pripravte svoju kožu pre aplikáciu súťažnej farby.
  3. Večer pred súťažou (po sprche, pred spaním) aplikujte jednu vrstvu Hi-Definition Color ako základnú farbu.
  4. Ráno v deň súťaže, použite jednu aplikáciu Ultra 1 Color a získajte tmavo mahagónovú farbu
  5. V zákulisí súťaže, približne 15-20 minút pred vstupom na pódium, sa napumpujte a glazúrou Hi-Definition Glaze zvýraznite svoje svaly.

Popis produktov:

Ultra 1 je dvakrát tmavší ako Hi-Definition Color. S farbou Jan Tana nie je potrebné sa vopred opaľovať v soláriu, alebo používať iné farby. Jan Tana Skin Prep zabezpečuje vyvážené pH, funguje ako peeling a pripraví pokožku pre lepšiu absorpciu farby Ultra 1 Color. Kolagénom a vitamínmi obohatený hydratačný krém Moisturizing Lotion vyživuje pokožku a zaisťuje jemný vzhľad farby. Ultra 1 Color dá svetlej koži tmavo gaštanovú farbu a tmavej pleti farbu mahagónovú. Ideálna farba pre svetlé, stredné aj tmavé tipy pleti. Hi-Definition Glaze zvýši svalovú definíciu Vašej postavy.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky