Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Hrudný pás Polar T34

Hrudný pás Polar T34

Vypredané / Na objednávku

Hrudný pás Polar T34 je merač tepovej frekvencie so zvýšeným dosahom (3m), ktorý pracuje na nekódované frekvenciu a je určený pre komunikáciu s fitness strojmi renomovaných výrobcov (Nordictrack, Pro-Form, ....).

Hmotnosť 200 g
Hrudný pás Polar T34 je merač tepovej frekvenciám so zvýšeným dosahom (3m), ktory pracuje na nekódované frekvenciám a je určený pre komunikáciám s fitness strojmi renomovaných výrobcovho (NordicTrack, Pro-Form, ....).
Meranie a monitorovanie tepovej frekvenciám je veľmi dolezite Takmer pre Všetky športové odvetvia. Sledovanie tepovej frekvenciám napomáha optimalizovať výkon športovca, pripadne zaístí zónu maximálnej tepovej frekvenciám pre individuálne potreby (spaľovanie tuků, cvičenie fyzickej kondície, atď. ...).
V súčasnej dobe je najdokonalejším sposobom meranie tepovej frekvenciám snímaním srdcovej odozvy Priamo z hrude cvičencov. Hrudný pás je vlastne katóda, ktora sníma pulovr nebo vesta odozvy a Ďalej ich Ako vysielač posiela digitálne formáty k prijímaču (hodinky, počítač kardio zařízení ...). Tento princíp Meranie má Presnosť Takmer Ako EKG. Pás umiestnený cez hrudník (pod prsiami) a Bezdrôtové vysiel informáciám o tepovej frekvencii na displej športtester, pripadne computeru fitness stroja.
Upozorňujeme, že hrudný pás POLAR T34 nemá vymeniteľnú batériu a po ho vybití je potrebne zakúpiť nový. Maximálnej životnosti batérie udávaná výrobcom je podľa nosenia a podmienok meranie max. Cca 2 500 hodín (v praxi pri bežnej domácej prevadzku 3x týždenne dvoma osobami cca 2-3 roky).

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky